به گزارش پارس نیوز، 

پرویز برومند دروازه بان ملی پوش استقلال که می توانست سال ها به فوتبالش ادامه بدهد،اما وارد داستان هایی شد که او را از همه موفقیت ها دور کرد. برومند اما به دنبال ساختن یک آینده درست و حسابی است: «کلاس های مربی گری را سپری کردم و می دانم که استعداد خوبی در این زمینه دارم. می خواهم از استعدادم بهره ببرم و یک مربی خوب برای آینده فوتبال این مملکت باشم و استعدادهایی شبیه خودم را به تیم ملی و باشگاه ها معرفی کنم.»

او همچنین از دوران فوتبالش به نیکی یاد می کند: «همیشه سعی کردم در اوج باشم. آنهایی که بازی های مرا به یاد می آورند، بهتر می دانند چه کارهای بزرگی انجام دادم. انصافا حضور در ترکیب استقلال و تیم ملی به صورت همزمان برای هر دروازه بانی سخت بود آن هم در شرایطی که من رقبای قدرتمندی داشتم اما توانستم خودم را همیشه بالا نگه دارم. هواداران استقلال نیز از من حمایت می کردند که بابت آن باید از تک تک شان تشکر کنم.»

برومند همچنین ادامه داد: «ما در جام ملت های 2000 لبنان قدم های کوتاهی تا رسیدن به قهرمانی فاصله داشتیم اما یکسری حواشی به همراه مسائلی که از بیرون برای تیم ملی ساخته شد، همه چیز را خراب کرد. در نهایت نیز، به ما اتهام کم کاری زدند که صحیح نبود. بعد از آن نیز، تیم ملی می توانست یکی، دو بار دیگر قهرمانی را از آن خود کند که با بدشانسی هایی مواجه شد. این اتفاقات، دست به دست هم داد تا در نهایت کار قهرمانی به این دوره بکشد.»

دروازه بان پیشین تیم ملی در نهایت گفت: «تیم ملی فعلی مان پر از امید و نشاط است. من فکر می کنم این تیم ملی بتواند قهرمانی را از آن خود کند. طی یک ماه گذشته، ما دیگر چیزی به اسم گلایه و بازگشت به گذشته نمی بینیم و همه می خواهند بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند. وقتی چنین جوی برای تیم ملی به وجود بیاید، تبعاتی مثبتی خواهد داشت. انشالله با هدایت کارلوس کی روش و درخشش ستاره هایی که در تیم ملی داریم، این بار طلسم را بشکنیم و به قهرمانی برسیم.»