به گزارش پارس نیوز، 
کالب اکوبان مهاجم غنایی تیم ترابزون اسپر ترکیه مورد توجه شفر قرار گرفته است و مذاکراتی با این بازیکن انجام شده است. گفته می شود مدیران باشگاه آبی پوشان پایتخت با این ستاره غنایی ترابزون اسپور در مرحله نخست مذاکرات به توافقات اولیه رسیده اند.

 

  با جدایی الحاجی گرو و همچنین کمبود مهاجم ششدانگ در خط حمله استقلال تهران، این تیم به شدت به دنبال بازیکنی توانا و گلزن در خط حمله است و از همین رو به سراغ بازیکن ترابزون اسپور رفته است.

 

 

کالیب اکوبان، بازیکن تنومند و 24 ساله غنایی است که شفر به شدت خواهان جذب او است. ظاهراً مسئولان استقلال با اکوبان به توافقات اولیه رسیده‌اند.

 

این مهاجم، همانند گرو از نظر فیزیکی بسیار قوی است اما آمار گلزنی خوبی ندارد. اکوبان سابقۀ حضور در لیدز یونایتد انگلیس و کیه‌وو ایتالیا را در کارنامه دارد و در این فصل برای ترابزون اسپور بیشتر به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته و در 12 بازی 3 گل به ثمر رسانده است.

 

این در حالی است که کانال رسمی هواداران استقلال پیش از این نوشته بود: «کالب اکوبان که توسط چند خبرگزاری بی‌سواد مطرح شده در ترابوزان قرضی است و تا تابستان با لیدز یونایتد قرارداد دارد و آمدنش به استقلال شایعه است»