به گزارش پارس نیوز، 

مدیرعامل شرکت شهر خودرو در پایان جلسه خود با مدیران شرکت پدیده مادر درباره انتقال مالکیت این باشگاه اظهار کرد: خوشبختانه جلسه خوبی را برگزار کردیم.

سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان: مدیرعامل شرکت شهر خودرو در پایان جلسه خود با مدیران شرکت پدیده مادر درباره انتقال مالکیت این باشگاه اظهار کرد: خوشبختانه جلسه خوبی را برگزار کردیم.

فرهاد حمیداوی افزود: در مسیر انتقال باید به اطلاع برسانم که مسئولان استان خراسان رضوی تلاش زیادی کردند.

در این بین شخص سرپرست استانداری و همچنین رسولیان مدیرکل اقتصادی این نهاد و فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان وبرادران رییس هیات فوتبال و البته دادستانی واقعا دلسوزانه پای کار بودند تا هواداران تیم خوشحال شوند.

وی اظهار کرد: امروز نیز آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد تاکید ویژه ای بر انتقال سریع باشگاه داشتند و نشان دادند که واقعا از امور فوتبال و ورزش کاملا مطلع هستندو خوشبختانه در جلسه آقای انتظاری هم به جهت شادی هواداران خیلی جدی پای کار آمدند.

حمیداوی تاکید کرد: با توافقی که انجام گرفت و انشالله چهارشنبه نیز رسمی خواهد شد، ما کار را برای برون رفت از مشکلات تیم آغاز کردیم و امروز نیز با یحیی گل محمدی مذاکره خواهیم کرد تا در تمرینات تیم حاضر شود.

مدیرعامل شرکت شهر خودرو در خصوص خطر کسر ۶ امتیاز نیز گفت: پنجشنبه جلسه ای را با سوبا برگزار خواهیم کرد تا انشالله هواداران نیز از این اتفاق استرسی نداشته باشند ومشکل را حل خواهیم کرد.

وی افزود: به هر حال این انتقال زمان بر بود و باید یکسری کارهای قانونی آن انجام می گرفت که خوشبختانه این شرایط ایجاد شد. در این راه واقعا مدیران شرکت پدیده تلاش زیادی کردند و باید از آنها تشکر نماییم.

حمیداوی افزود: بعد از انجام توافق نامه رسمی در هفته آینده تلاش خواهیم کرد تا نشست خبری را برگزار کنیم و جزئیات برنامه های خود را اعلام خواهیم کرد.