به گزارش پارس نیوز، 

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران به همراه کونسانتین (تیم ملی هند)، لیپی (تیم ملی چین)، اریکسون (تیم ملی فیلیپین) و رایواچ (تیم ملی تایلند) 5 مربی هستند که برای اثبات خود در امارات حاضر خواهند شد.

در میان مربیان سطح بالای این تورنمنت، تمامی نگاه‌ها بر روی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران دوخته شده است و ایران در انتظار پایان دادن به 43 سال ناکامی در کسب این جام است.

سفر کی روش با تیم ملی ایران با پستی و بلندی های متعددی روبرو شده است و اختلافات فراوانی شکل گرفته است. یکی از این اختلافات، میان این سرمربی پرتغالی و برانکو ایوانکوویچ بوده است.

 

کی روش در هفته های گذشته از سوی خداداد عزیزی یکی از مهاجمان سابق تیم ملی ایران نیز مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. قرارداد کی روش تا پس از بازی های جام ملت های آسیا معتبر خواهد بود اما هیچ چیز مانند قهرمانی در این تورنمنت نمی تواند شانس های تمدید قرارداد کی‌روش با فدراسیون ایران را افزایش دهد. این در حالی است که وضعیت ایران بدتر نیز شده است و چند بازیکن کلیدی از جمله سعید عزت اللهی قادر به همراهی تیم در این مسابقات نخواهند بود.

 

با این حال، ایران یکی از با استعدادترین تیم های این رقابت ها محسوب می شود. پس از حذف نزدیک در مرحله گروهی جام جهانی 2018، هواداران ایرانی از کی روش و بازیکنان تیم ملی انتظار دارند تا در این جام تاریخ ساز شوند.