به گزارش پارس نیوز، 
این روزها اخبار ضد و نقیضی از باشگاه استقلال به گوش می رسد، در حالی که دیروز خبری مبنی بر جدایی میثم تیموری از این باشگاه به گوش می رسید و گفته می شد این بازیکن نامش در لیست خروجی آبی پوشان قرار دارد حال معلوم می شود که طبق اعلام مدیران باشگاه این موضوع صحت ندارد.

 

میثم تیموری که در ابتدای فصل به دلیل مصدومیت نتوانست آبی پوشان را همراهی کند از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد دریافت کرده اما خودش علاقه ای به جدایی از استقلال ندارد و تنها در صورتی که در لیست خروجی قرار بگیرد، راهی یک تیم دیگر خواهد شد.

 

 

ماندگاری تیموری در جمع آبی‌پوشان

در حالی که مطرح شده بود میثم تیموری برای حضور در دیگر تیم های لیگ برتری خواهان دریافت رضایت نامه از مدیران استقلال است که با پیگیری های صورت گرفته معلوم شد وینفرد شفر این بازیکن را می خواهد و قرار نیست با دریافت رضایت نامه راهی تیم دیگری شود. به این ترتیب میثم تیموری در صورت رضایت شفر می تواند در نیم فصل دوم برای استقلالی ها به میدان برود.

 

میثم تیموری در آخرین مصاحبه خود در این زمینه گفته است: «از روزی که اسمم برای پیوستن به استقلال مطرح شد عده ای دست به تخریبم زدند و هنوز هم دست بردار نیستند‌. هرچه شایعه بود درباره من ساخته شد. اینکه گفته شده اسمم در لیست خروجی استقلال است را فقط در رسانه ها دیده ام ولی هر زمان مسئولان باشگاه یا هواداران مرا نخواهند همان روز از استقلال می روم. من به استقلال نیامدم که به این راحتی از آن جدا شوم. سه سال قرارداد دارم و می خواهم اینقدر در این تیم بمانم که فوتبالم را با استقلال تمام کنم.»