به گزارش پارس نیوز، 

یکی از تیم‌هایی که در گروه D جام ملت‌های آسیا 2019 قرار دارد و شاگردان کارلوس کی‌روش باید در دومین مسابقه خود در این رقابت‌ها مقابل آن قرار بگیرند، تیم ملی ویتنام است که آماده‌سازی مناسبی در دستور کار قرار داده و دیدارهای تدارکاتی برگزار می‌کند.

در یکی از مسابقات دوستانه بین‌المللی که امروز سه‌شنبه برگزار شد، تیم ملی ویتنام از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه ملی مادین شهر هانوی، پایتخت این کشور مقابل کره شمالی، یکی از تیم‌های گروه E جام ملت‌های آسیا قرار گرفت.

ویتنام که بازی بهتری از حریف خود انجام داده و با گل دقیقه 55 تین لین انگوین، هافبک 21 ساله خود از کره شمالی پیش بود، در نهایت با گلی که که در دقیقه 82 از جانگ ایل گوان دریافت کرد، به تساوی یک بر یک رضایت داد.

تیم ملی ویتنام در دو سال اخیر هیچ شکستی در مسابقات دوستانه و رسمی نداشته و آخرین باخت آنها به سوم آذرماه 95 مربوط می‌شود که در مرحله پلی‌آف سوزوکی کاپ با نتیجه 2 بر یک در خانه اندونزی مغلوب شدند.

نکته قابل توجه این مسابقه، حضور چشمگیر تماشاگران ویتنامی در ورزشگاه 40 هزار نفری مای دین بود که با استقبال قابل توجهی تیم ملی کشورشان را به جام ملت‌های آسیا بدرقه کردند.

ادامه شکست‌ناپذیری ویتنام برابر کره شمالی

انتهای پیام/