به گزارش پارس نیوز، محسن ربیع‌خواه که بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ حضور یافته، از سختی کار تیمش برای ادامه مسابقات با توجه به رقبای قدرتمند و کورس شدیدی که شکل گرفته صحبت می‌کند و البته امیدوار است تیمش همچون دو فصل گذشته در پایان موفق به برگزاری جشن قهرمانی شود.


وی درباره بازی با پیشکسوتان باشگاه و تقابل با کسانی که مدتی منتقد وی نیز بودند گفت: فکر می‌کنم بازی کاملا یک طرفه بود و در تمام دقایق، بازی تحت کنترل بازیکنان ما بود و بچه‌های ما خیلی خوب ظاهر شدند. به نظر این بازی و بردی که به دست آوردیم برای اختتامیه نیم‌فصل خیلی خوب بود و با توجه به پنجره بسته و محرومیت از جذب بازیکنان و محرومان و مصدومانی که داشتیم، این بازی پایان کار خیلی خوبی برای ما در نیم‌فصل اول بود.


ربیع خواه درباره کورس برای قهرمانی با مدعیان این فصل گفت: رقابت فشرده و کار سخت است. قهرمان شدن کار آسانی نیست و امسال پدیده و سپاهان خیلی خوب هستند و حتی استقلال و تراکتورسازی هم شرایط خوبی دارند و رقابت خیلی سخت است اما باید تلاش کنیم تا به هدف‌مان برسیم.


هافبک پرسپولیس در خصوص حواشی هفته‌های پایانی گفت: به هرحال وقتی یک تیم 2 سال پیاپی قهرمان می‌شود یک مقدار سنگ‌اندازی می‌کنند که این اتفاق دوباره نیفتد اما امسال بیشتر تلاش می‌کنیم تا دوباره قهرمان شویم. ما عقب نمی‌کشیم و با قدرت بیشتری ادامه می دهیم و پا پس نمی‌کشیم و تا لحظه آخر برای عنوان قهرمانی می‌جنگیم تا در قهرمانی هت‌تریک کنیم.


وی درباره شرایط خودش بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت گفت: من به دلیل مصدومیت تا هفته هشتم و نهم نمی‌توانستم بازی کنم و بعد از آن کم‌کم به تیم اضافه شدم و 5، 6 بازی هم انجام دادم. در روزهایی که مصدوم بودم خیلی تلاش کردم تا خودم را برسانم چون مصدوم و محروم زیاد داشتیم و دوست داشتم زودتر برسم و به تیم کمک کنم. به هرحال ما یک سری کمبودها داشتیم و بچه‌ها مصدوم و محروم می‌شدند و تیم تحت فشار بود و خیلی کار کردم و فکر می‌کنم زمان خوبی هم رسیدم و به تیم اضافه شدم. از شرایط خودم راضی هستم اما باز هم کار دارم تا به آمادگی لازم برسم. باید بیشتر کار کنم و بیشتر فشار بیاورم تا مصدومیتم کامل برطرف شود.


ربیع خواه درباره پایان دوران محرومیت نقل و انتقالات و اضافه شدن نفرات جدید به این تیم گفت: به هرحال تیم ما نیاز به جذب بازیکن دارد چون ما در 3 جبهه باید بجنگیم و نیاز به جذب بازیکن داریم تا دست مربی یک مقدار باز شود. کار سخت است و ان‌شا‌ءا... بازیکنان جدید کمک کنند تا بتوانیم روند بهتری داشته باشیم.


وی درباره شرایط تیمش برای ادامه فصل گفت: کار سخت می‌شود چون تیم‌هایی مثل سپاهان، پدیده، استقلال و تراکتورسازی شرایط خوبی دارند و امسال رقابت سخت‌تر می‌شود اما ما برای قهرمانی می‌جنگیم و باید امتیازات را جمع کنیم و قهرمانی‌مان را تکرار کنیم. فکر می‌کنم هر 4 تیمی که گفتم رقیبان جدی ما هستند چون هر 4 تیم خوب هستند و نمی‌شود یکی را گفت. به نوشته ورزش سه، ربیع خواه با اشاره به نمایش موفق تیمش و سهم این تیم در تیم ملی گفت: بچه‌های زیادی از تیم ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند. آقاسید که از فوتبال ملی خداحافظی کرد اما شجاع خلیل‌زاده خیلی مستحق حضور در تیم ملی بود و کمال کامیابی‌نیا هم همین‌طور چون می‌توانستند به تیم ملی کمک کنند. بچه‌های ما همه خوب و در حد ملی هستند اما این چند نفر استحقاق این را داشتند که به تیم ملی اضافه شوند و بازی کنند.