به گزارش پارس نیوز، 

فاکس اسپورتس روز شنبه نوشت: «یورگن کلوپ» هدایت گر یکی از برجسته ترین تیم های لیگ برتر جزیره در سال های اخیر است؛ لیورپول تیمی که در حال حاضر در صدر جدول رده بندی تیم های زیردست خود را حقیر می بیند.

مرد آلمانی نیمکت قرمزهای آنفیلد از آن دست آدم هایی نیست که در مواجهه با شرایط دست پاچه شود اما از احساسات غیر قابل مهار خود در زمان ملاقات «پله» اسطوره فوتبال برزیل در جام جهانی 2006 پرده برداشت.

علاوه بر این، کلوپ در ضیافت باشگاه لیورپول به پرسش قدیمی انتخاب برترین بازیکن مابین «لیونل مسی» ستاره بارسلونا و «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره تیم یوونتوس پاسخ داد البته با روش خاص خودش..

سرمربی لیورپول در سخنرانی خود اظهار داشت: پدرم همیشه می گفت مهم نیست مردم بعدها چه می گویند، «پله» همیشه بهترین است.

وی ادامه داد: در واقع زمانی که به عنوان کارشناس در جام جهانی 2006 حضور داشتم با پله ملاقات کردم؛ آدمی نیستم که در چنین موقعیت هایی دست پاچه شوم اما در آن لحظه خیس عرق شده بودم؛ پله را به وضوح می دیدم.

کلوپ پرسش مرتبط با انتخابش مابین رونالدو و مسی را با روش خاص خودش، پاسخ گفت: در گوشی همراهم یک عکس سلفی دارم آن هم با مسی است؛ البته کریستیانو هم در همان اتاقی که عکس را گرفتیم حضور دارد...

اظهارات کلوپ حاضران در ضیافت را متعجب کرد و باعث شد تا صدای خنده جمعی فضای سالن را پر کند.

با این حال، این نخستین باری نبود که سرمربی پیشین دورتموند بین این دو فوق ستاره یکی را انتخاب می کند؛ در واقع مرد آلمانی آنفیلد، یک ماه پیش جادوگر آرژانتینی را به همتای پرتغالی اش ترجیح داده بود اما در عین حال مدعی شد که این انتخاب عادلانه نیست.

کلوپ در آن مصاحبه با شبکه تلویزیونی اسکای آلمان اظهار داشت: عادلانه نیست، انتخاب بین رونالدو مسی مثل انتخاب بین لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس است با این حال نظر من با لیونل است اگرچه هر دوی آنها قابل تحسین هستند.

انتهای پیام/