به گزارش پارس نیوز، 

منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیفش در رقابت های این فصل، امشب 3-1 مغلوب لیورپول شد تا فاصله دو تیم در جدول به 19 امتیاز افزایش پیدا کرد.

در این دیدار ابتدا لیورپول با گل سادیو مانه پیش افتاد اما اشتباه آلیسون باعث شد تا جسه لینگارد در همان نیمه اول کار را به تساوی بکشد.

این نتیجه تا دقیقه 73 پایدار بود تا اینکه ژردان شقیری گل دوم را برای قرمزها به ثمر رساند. در فاصله 10 دقیقه به پایان بازی، شقیری بار دیگر دروازه شیاطین سرخ را باز کرد تا لیورپول به یک پیروزی مهم برسد. نویل معتقد است که نتایج اخیر می تواند به دوران حضور ژوزه مورینیو در الدترافورد پایان بدهد.

او به خبرنگاران گفت:" آیا مورینیو خواهد رفت؟ فکر می کنم این اتفاق می افتد. ترجیح من این است که این اتفاقات همیشه در پایان فصل رخ بدهد اما هیئت مدیره خیلی مبتدی است و این باورنکردنی است.

تمدید قرارداد او، در حالی که می دانند دوران حضور او در یک باشگاه سه ساله است، شگفت انگیز بود. از اولین دقیقه ای است که او تمرینات پیش فصل را آغاز کرد، مشخص بود که می خواهد برود و باشگاه از کنترل خارج شد.

هیچ کسی بالاتر از او، نمی تواند او را کنترل کند. نمی دانند با او چه کنند. نمی دانند به او چه بگویند. نمی دانند او در هر کنفرانس مطبوعاتی چه می گوید. اخراج او در حال حاضر، هزینه زیادی دارد.

آیا آنها قصد دارند مربی ای که می خواهند را به خدمت بگیرند؟ اصلا آسان نیست. آنها باید همه چیز را از نو شروع کنند."

انتهای پیام/