به گزارش پارس ، کریم باقری در گفت وگو با فارس، ابتدا در خصوص شرایطش با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من مشکلی با باشگاه پرسپولیس ندارم و همیشه خدمت به این تیم را افتخار می دانم اما شرایطی داشتم که به باشگاه اعلام کردم آن هم مسئله ای طبیعی بود.

وی افزود: اگر امسال بخواهم در خدمت پرسپولیس باشم با توجه به اینکه آقای دایی هم به من اطمینان کرد باید با باشگاه قرارداد رسمی داشته باشم اما وقتی دیدم در این باره با من حرفی زده نشده، من هم تصمیم دیگری گرفتم.

باقری ادامه داد: من در شرایط قراردادم آن چیزی را که می خواستم به باشگاه اعلام کردم اما به من جوابی داده نشد. فقط ۴ روز پیش بود که رویانیان به من زنگ زد و گفت: در نشستی ۳ جانبه همه چیز را حل می کنیم اما متاسفانه خبری نشد.

کاپیتان سابق سرخپوشان تاکید کرد: به همین دلیل من از فردا در تمرینات پرسپولیس شرکت نمی کنم و تا وقتی که تکلیفم روشن نشود در خدمت این تیم نخواهم بود. با هیچکس هم مشکلی ندارم و فقط چون باید به صورت رسمی با باشگاه کار کنم خواستم قرارداد داشته باشم و همه چیز را هم به باشگاه اعلام کردم.

وی در خصوص بازی ایران مقابل لبنان نیز گفت: بچه ها به نظر من خیلی خوب ظاهر شدند و خدا را شکر به آن چیزی که می خواستیم یعنی تفاضل گل رسیدیم. این تیم با این روحیه آینده روشنی دارد و امیدوارم که در بازی آخر خود هم محکم قدم بردارد تا همه صعود به جام جهانی را جشن بگیریم.

وی افزود: لبنانی ها برای گرفتن یک امتیاز دست به هر کاری زدند اما خدا را شکر بچه های ما با تجربه بودند و حامی داشتند، به عنوان هوادار که ۱۰۰ هزار نفر بودند و میلیون ها نفر آنها را در خانه دعا می کردند خیلی خوشحالم که این نتیجه رقم خورد و حالا باید تکلیفمان را خودمان روشن کنیم.

هافبک سابق سرخپوشان در پاسخ سؤالی که قبول دارید نباید به نتیجه قطر و ازبکستان تکیه کرد، گفت: قطر میزبان جام جهانی است و به نظر من هرگز دست به کارهای عجیب و غریب نمی زند تا خود را زیر سؤال ببرد. اما بهتر است خودمان کار را یکسره کنیم.

وی افزود: همه چیز برای برد کره مهیاست چون بازیکنان با دو برد خوب در سخت ترین شرایط ممکن هستند. برد مقابل کره هرگز دور از دسترس نیست و ان شاءالله با یک بازی خوب به دور از حاشیه که شاید آنها برای تلافی نتیجه تهران این حاشیه را به راه بیندازند، کره را می بریم و به جام جهانی می رویم. البته کره تیم خوبی است اما بچه هایمان از آنها بهتر هستند.