به گزارش پارس به نقل از مهر، ۵۰ هزار ریال قیمت تعیین شده برای بلیت دیدار تیم های ایران و صربستان در لیگ جهانی است. در واقع از نظر جایگاه و محل استقرار تماشاگران قیمت بلیت ها تفاوتی با هم ندارد اما قرار است بلیت دیدار تیم ملی برابر آلمان با نرخ های متفاوتی فروخته شود.

در هر صورت فروش بلیت دیدار تیم های ایران و صربستان از روز شنبه آغاز می شود. اکثر این بلیت ها از طریق اینترنت فروخته می شود اما برای افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند، تعداد اندکی بلیت قابل فروش در روز برگزاری مسابقه در سالن ۱۲ هزار نفری در نظر گرفته شده است.

مرتضی افجه ای، مدیر کمیته انفورماتیک فدراسیون والیبال با اعلام این مطلب اظهارداشت: بر اساس دستورالعمل فدراسیون بین المللی والیبال تیم های مهمان در بازی های لیگ جهانی تا ۱۵ روز مانده به بازی فرصت ارسال درخواست کتبی برای دریافت بلیت دارند. تا کنون از سوی فدراسیون والیبال صربستان درخواستی برای این موضوع نداشته ایم اما در برنامه ریزی های فدراسیون تعدادی بلیت در سالن و جایگاه ویژه برای مهمانان احتمالی تیم صربستان در نظر گرفته شده است.

دیدار تیم ملی والیبال مقابل صربستان در چارچوب رقابت های لیگ جهانی طی روزهای ۳۱ خردادماه و ۲ تیرماه در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی برگزار می شود.