به گزارش پارس نیوز، باشگاه رئال مادرید روزهای سختی را سپری می‌کند، وضعیتی که مارسلو آن را به خروج کریستیانو رونالدو از این تیم مربوط می‌داند. در حالی که رونالدو در یوونتوس روزهای خوبی را سپری می‌کند، هم‌تیمی‌های سابق او در رئال مادرید روزهای بی‌ثبات و پرفراز و نشیبی را تجربه می‌کنند و بیش از هر زمان دیگری ارزش گل‌هایی که این مهاجم پرتغالی برای‌شان به ثمر می‌رساند را می‌دانند.

مارسلو در این باره به نشریه «کلوب دل‌دپورتیستا»ی اسپانیا گفت: کریستیانو رونالدو هم تیمی‌ قدیمی و همینطور دوست من است. کاملاً مشخص است که وقتی شما بهترین بازیکن دنیا را از دست می‌دهید، رفتن او روی عملکرد تیم‌‌تان تأثیر می‌‌گذارد. هر تیمی دوست دارد کریستیانو رونالدو را داشته باشد اما در نهایت رئال مادرید همیشه رئال مادرید خواهد بود و بهترین‌ بازیکنان را برای هر پست خواهد داشت.

باخت خانگی 3 بر صفر اخیر رئال مادرید مقابل زسکا مسکو در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، نقطه تاریکی در تاریخ این باشگاه بود اما مارسلو می‌گوید افتخارات تیمش در اروپا طی سال‌های اخیر آنقدر زیاد بوده است که چنین شکستی نتواند آن را تحت تأثیر قرار دهد.

او تأکید کرد: شاید برای برخی 4 قهرمانی ما در لیگ قهرمانان اروپا طی 5 فصل گذشته طبیعی باشد اما اینطور نیست. تیم‌های بزرگ زیادی هستند که تنها یک یا دو قهرمانی دارند یا اصلاً قهرمان نشده‌اند. ما بعضی وقت‌ها فراموش می‌کنیم که قهرمانی در لیگ قهرمانان چقدر سخت است.

نتایج اخیر رئال مادرید سبب شده است که این تیم جزو مدعیان قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان قرار نگیرد اما مارسلو چنین طرز تفکری را اشتباه می‌داند.

کاپیتان دوم کهکشانی‌ها عنوان کرد: ارزیابی فصل یک تیم در ماه سپتامبر دیوانگی است. در ماه فوریه است که همه چیز شکل واقعی به خودش می‌گیرد و در آن مقطع از فصل هم ما برای جنگیدن در تمام رقابت‌ها آماده خواهیم بود. اکنون ما جام جهانی باشگاه‌ها را در پیش داریم و باید آن را ببریم.