به گزارش پارس نیوز، به نقل از سایت «بونگدا»، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران لیست اولیه تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات متحده عربی را منتشر کرد.

سایت بونگدا در ارتباط با این لیست نوشت: لیست تیم ملی فوتبال ایران توسط کارلوس کی روش انتخاب شده و او در تلاش بود تا بهترین بازیکنان خود را در این لیست قرار دهد. بهترین بازیکن تیم ملی فوتبال ایران علیرضا جهانبخش است که به عنوان مهاجم در این تیم فعالیت دارد. این بازیکن جوان آقای گل لیگ هلند بوده و در حال حاضر نیز پیراهن تیم فوتبال برایتون انگلیس را بر تن دارد.

سایت بوندا در ادامه نوشت: به غیر از علیرضا جهانبخش، سعید عزت اللهی، سردار آزمون، کریم انصاریفرد، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی و همچنین علیرضا بیرانوند از اصلی‌ترین بازیکنان و همچنین ستاره‌های این تیم هستند.

گفتنی است کارلوس کی روش از سال ۲۰۱۱ تاکنون هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشته است. این سرمربی که سابقه همکاری با بزرگان فوتبال همچون سر الکس فرگوسن در تیم فوتبال منچستریونایتد را دارد هنوز نتوانسته عنوان قهرمانی را با ایران کسب کند.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه D. جام ملت‌های فوتبال آسیا قرار دارد و با تیم‌های فوتبال عراق، یمن و ویتنام هم گروه است. شاگردان کی روش همچنین در اولین دیدار خود به مصاف تیم ملی یمن و پس از آن به ترتیب به مصاف تیم‌های ویتنام و عراق خواهند رفت.