به گزارش پارس نیوز، 

میرابلی در زمان حضور یونگ هونگ لی روی صندلی ریاست باشگاه میلان، مدیریت این تیم را برعهده داشت و حال مدعی شد که میلان در آن دوره به دنبال جذب دو ستاره بزرگ دنیای فوتبال بوده است.

رونالدو تا آستانه پیوستن به میلان پیش آمد

او گفت:" حرف های قبلی ام را تایید می‌کنم، ما شانس جذب کریستیانو رونالدو را داشتیم. با خودمان شوخی نمی‌کردیم، می‌توانم به شما حتم دهم که اگر مالکان فعلی هدایت تیم را در آن زمان برعهده داشتند، حالا رونالدو پیراهن میلان را به تن می‌کرد. می‌توانم به شما تضمین بدهم. برای او بازی نکردن در چمپیونزلیگ خیلی مهم نبود.

او به ما گفت : « من در لیگ اروپا بازی نکرده ام، بنابراین این جام را هم خواهم برد». من با ایجنتش صحبت کردم و بخشی از انتقال تمام شده بود، همه چیز مشخص شده بود، حقوق او و رقم انتقال. ترسی نداشتم که چیزی اشتباه شود زیرا وقتی سیلویو برلوسکونی میلان را به چینی ها فروخت، به ما گفتند که او مردی فوق العاده است، وکلای قدرتمندی دارد و حساب بانکی قوی. برلوسکونی به ما گفت که آنها می‌توانند کاری که او دیگر قادر به انجامش نیست را انجام دهند. ما همچنین اوبامیانگ را هم زیر نظر داشتیم و او هم می‌خواست به میلان بیاید. پشیمانی بزرگ این است که ما با دورتموند به توافق هم رسیدیم ولی پدرش وارد موضوع شد."

انتهای پیام/