به گزارش پارس نیوز، باشگاه تراکتورسازی بعد از جدایی "آنتونی استوکس" و "لی اروین" به دنبال تقویت خط حمله خود در نیم فصل دوم است. برهمین اساس گفته می شود تراکتورسازان همانند فصل نقل و انتقالات ابتدای فصل به دنبال جذب بازیکنان تیم ملی هستند که رضا قوچان نژاد مدنظر آنها قرار گرفته است. 

در حالی که گفته می شود باشگاه تراکتورسازی مذاکرات خوبی با "رضا قوچان نژاد" بازیکن تیم فوتبال آپوئل قبرس انجام داده است اما سخنگوی این باشگاه نظر دیگری در این باره دارد. 

محرم پور سخنگوی باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: طبق برنامه فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوم از 16 دی ماه برگزار می شود، بنابراین ما هنوز فعالیت خود را برای جذب بازیکنان آغاز نکرده ایم. تا زمانی که جذب بازیکن مدنظر باشگاه قطعی نشود موضوع را رسانه ای نمی کنیم. به هر حال گزینه های مطرح شده در رسانه ها مورد تایید باشگاه نیست. 

او درباره اینکه تقوی لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه داده است، گفت: در حال حاضر چند بازی تا پایان نیم فصل اول باقی مانده است و تقوی تمرکزش روی این بازی هاست، بنابراین لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه نداده است. به هر حال او بعد از پایان بازی ها در پست هایی که بازیکن می خواهیم، اعلام نیاز می کند تا اقدامات نهایی را انجام بدهیم.