به گزارش پارس نیوز، 

رابیو تابستان امسال تلاش زیادی برای جدایی از پی اس جی داشت. مقصد انتخابی او بارسلونا و بازی کنار مسی است ولی ناصر الخلیفی به هیچ عنوان راضی به از دست دادن ستاره آینده دار خود نشد. قرارداد رابیو تا پایان همین فصل است و علی رغم مذاکرات متعدد، هنوز راضی به تمدید نشده است.

در فرانسه می گویند که او از ژانویه، مذاکراتش با بارسا را رسمی خواهد کرد اما طبق ادعای موندودپورتیوو، ورونیک رابیو، مادر و ایجنت آدرین رابیو، تبدیل به مانع بزرگی در راه انتقال پسرش شده است.

این نشریه به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرده است که در مذاکرات صورت گرفته، مادر رابیو چه از لحاظ اقتصادی و چه ورزشی، شرایط بسیار سختی را پیش روی سران بارسا گذاشته است. او معتقد است که پسرش تبدیل به یک فوق ستاره خواهد شد و به همین دلیل توقعات بسیار بالایی از بارسلونا دارد. او در مذاکرات تمدید با پی اس جی نیز بسیار سختگیر بوده و رقم دستمزد بالایی را طلب کرده است و به همین دلیل دو طرف هنوز به توافق نرسیده اند.

مادر رابیو در مذاکرات با بارسا نه تنها تقاضای دستمزدی هنگفت کرده؛ بلکه تضمین حضور پسرش در ترکیب اصلی را نیز خواستار شده است. او تاکید دارد که با وجود علاقه پسرش به بارسا اما هر باشگاهی با شرایط شان موافقت کند، مقصد بعدی او خواهد بود.

ورنیک رابیو به دلیل همین خصوصیاتش در فرانسه مشهور است و گویا پس از نیمکت نشینی های اخیر پسرش در پی اس جی، با مدیر ورزشی باشگاه پاریسی نیز مشاجره داشته است.

انتهای پیام/