به گزارش پارس نیوز، 

ابراهیم جوادی با تاکید بر لزوم برگزاری هر چه سریعتر مجمع عمومی فدراسیون کشتی و انتخاب رئیس جدید گفت: پس از استعفای رسول خادم و حضور حمید بنی تمیم به عنوان سرپرست، امور جاری فدراسیون کشتی طبق روال نسبتا معمول خود طی شد اما نباید زمان را بدین شکل از دست داد. فدراسیون کشتی نباید برای مدت زیادی با سرپرست اداره شود و باید هر چه سریعتر با برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کشتی رئیس جدید انتخاب و مشغول به کار شود.

وی تصریح کرد: ما در یک چشم بر هم زدن باید در رقابتهای جهانی سال آینده و همچنین بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت کنیم و در این زمان محدود باید به خوبی تیم های ملی سر و سامان بگیرند. خوشبختانه فعلا با انتخاب سرمربیام تیم های ملی بخشی از برنامه های این تیم ها مشخص شده اند اما همین سرمربیان هم باید از حضور بلندمدت خود در این عرصه مطمئن باشند.

دارنده چهار مدال طلای قهرمانی کشتی جهان افزود: هر چند من و برخی از دوستان از جمع اعضای شورای فنی کشتی آزاد استعفا دادیم، اما به عنوان عضوی از خانواده بزرگ کشتی، همواره نگران و پیگیر امور کشتی هستیم و هر جا باشیم آرزوی موفقیت و درخشش این رشته را داریم.

جوادی در پایان در خصوص رئیس جدید فدراسیون کشتی نیز گفت: مطمئنا متولیان وزارت ورزش با جدیت بدنبال انتخاب گزینه هماهنگ با سیاست های خودشان هستند و در نهایت گزینه ای بر صندلی ریاست فدراسیون کشتی خواهد نشست که با اهداف و برنامه های وزارت ورزش همسو باشد.

فدراسیون کشتی چندی پیش با ارسال نامه ای به وزارت ورزش خواستار تعیین زمان انجام ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون شد تا با توجه به تاکید اعضای مجمع هر چه سریعتر انتخابات برگزار شود. در همین راستا گفته می شود مجمع انتخابات فدراسیون کشتی در همین زمان سه ماهه سرپرستی حمید بنی تمیم برگزار خواهد شد.