به گزارش پارس نیوز، 

اصغر حاجیلو پس از پیروزی 3 بر صفر استقلال برابر صنعت نفت آبادان درمورد کی‌روش و تیم ملی فوتبال اظهار داشت: کی‌روش یا هر فرد دیگری که مربی تیم ملی است باید پاسخگوی مردم باشد. من جای آنها نیستم که بخواهم اظهار نظر کنم. آنها باید جواب یک ملت را بدهند و حق می‌دهم که دنبال اجرای برنامه‌های خود باشند، اما فکر می‌کنم باشگاه‌ها ضرر می‌کنند. کی‌روش بعد از 9 سال باید جواب مردم را بدهد و من جای وی نیستم.

وی با اشاره به رابطه خوب شفر و کی‌روش گفت: این دو مربی باهم هماهنگ هستند. حتی شفر برای بازی‌های تیم ملی هم به ورزشگاه می رود تا کی‌روش را تایید کند. آنها با هم مشکلی ندارند و رفاقت خوبی دارند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درخصوص اینکه با این شرایط پس چرا بازیکنان استقلال روز بعد از بازی به پک نمی‌روند، خاطرنشان کرد: این امر هم حل می‌شود و موضوع مهم نیست.

حاجیلو درخصوص اینکه در مصاحبه‌ای گفته بود که کمیته فنی نقشی در تیم‌ها ندارد، عنوان کرد: من چنین صحبتی نکردم. در زمان مربیان داخلی و خارجی تعریف خوبی از کمیته فنی نداریم، چون آنها مصاحبه‌های آنچنانی می‌کنند. به نظر من کمیته فنی یک اتاق فکر است که باید خروجی‌اش را به سرمربی منتقل کند نه اینکه درمورد ریزترین جزئیات نظر بدهند.

وی درمورد اینکه آیا درست است که کمیته فنی به شفر اعلام کرده تا گرو در نیم فصل از استقلال جدا شود و شفر این امر را نپذیرفته است، تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد. به قول عادل فردوسی‌پور «می‌توانم باور نکنم؟»

انتهای پیام/