به گزارش پارس نیوز، رضا اسدی، هافبک دفاعی تیم سایپا تهران که به دلیل شکستگی از ناحیه استخوان کف پا دیدار قبلی این تیم مقابل پدیده مشهد را از دست داد در ۲ دیدار آتی لیگ برتری سایپا برابر استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان و همچنین دیدار با صنعت نفت در جام حذفی نمی تواند شاگردان علی دایی را همراهی کند.

سرمربی تیم سایپا برای پیگیری روند درمان این بازیکن و جراحی اسدی صحبت هایی را با پزشکان خارجی در امارات و آلمان انجام داده است تا او در صورت فراهم شدن شرایط برای جراحی خود به یکی از این ۲ کشور سفر کند.

یکی از پزشکانی که دایی برای جراحی اسدی با او صحبت کرده هانس مولر وولفارت، پزشک فعلی تیم ملی آلمان و سابق بایرن مونیخ است که تجربه فراوانی در امر درمان بازیکنان مصدوم دارد.

علی دایی ضمن تائید این خبر در نشست خبری پیش از بازی سایپا و استقلال خوزستان بیان کرد: متاسفانه بهترین پزشکان داخل کصور هم نتوانستند روش درستی برای درمان اسدی پیدا کرده و او را عمل کنند. به همین دلیل پرونده رضا را برای مولر وولفارت، پزشک تیم ملی آلمان که در بایرن مونیخ هم دکتر تیم ما بود می فرستم و در امارات هم دکتر خوبی پیدا کرده‌ایم. امیدوارم با درمان اسدی بتوانیم از او در نیم فصل دوم استفاده کنیم.