به گزارش پارس نیوز، تیم ملی فوتسال ایران برای بازی با تیم های ملی فوتسال اسلواکی و روسیه هفته آینده عازم اسلواکی می شود. این تورنمنت سه جانبه جایگزین تورنمنت قزاقستان شده است که قرار بود ایران، روسیه، آذربایجان و قزاقستان در آن حضور داشته باشند اما به دلیل مشکلات میزبان، این تورنمنت لغو شد.

کمیته فوتسال ایران با رایزنی روس ها توانست زمینه حضورش در اسلواکی و بازی در تورنمنت سه جانبه این کشور را بگیرد.

کادر فنی تیم ملی هم از هفته گذشته به صورت جدی تری تمرینات را دنبال می کند. دومین دوره تمرینی شنبه تا دوشنبه همین هفته برگزار شد که تعدادی از لژیونرها از جمله علی اصغر حسن زاده و حسین طیبی هم در آن حضور داشتند.

تیم ملی قرار است ۱۳ و ۱۴ آذر به ترتیب به مصاف روسیه و اسلواکی برود.  پیگیری ها نشان می دهد لژیونرها هم در لیست اعزامی به اسلواکی قرار دارند.

لیست تیم ملی فوتسال ایران برای سفر به اسلواکی به این ترتیب است:

سپهر محمدی، علیرضا صمیمی، علی اصغر حسن زاده، حسین طیبی، مهدی جاوید، مسلم اولادقباد، سعید احمد عباسی، حمید احمدی، ابوالقاسم عروجی، قدرت بهادری، امین نصرالله زاده، محمد شجری، احمد اسماعیل پور و محمدرضا سنگ سفیدی.

لیست ارسالی فدراسیون فوتبال به فدراسیون اسلواکی حاوی چند نکته است:

- قدرت بهادری بازیکن تیم ملی روز شنبه با حضور در اردوی تیم ملی، با اجازه از سیدمحمد ناظم الشریعه به دلیل آنچه که «مشکلات شخصی» عنوان شده است، از تیم ملی کناره گیری کرد و باوجود اینکه نامش در لیست بازیکنان اعزامی قرار دارد، به اسلواکی نمی رود. مشخص نیست آیا بازیکن دیگری جایگزین می شود یا خیر.

- احمد اسماعیل پور بازیکن تیم چین دائو در شرایطی در لیست بازیکنان اعزامی قرار دارد که گفته می شود دچار مصدومیت جزئی است و هنوز حضورش در تورنمنت اسلواکی قطعی نیست.

- حسین طیبی بازیکن تیم غیرت قزاقستان هم که هنوز به صورت رسمی به تیم ملی دعوت نشده است، در اردوی قبلی حاضر بود و ایران را در اسلواکی همراهی می کند.

- در این لیست، نام باشگاه محمدرضا سنگ سفیدی، مس سونگون قید شده است. در حالی که گفته می شود سنگ سفیدی با باشگاه ایتالیایی قرارداد بسته است.

- این لیست هنوز به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال و یا کادر فنی تیم ملی اعلام نشده است.

- سیدمحمد ناظم الشریعه، محمد هاشم زاده، ابوالفضل کریمیان، میشل پطروس، محمدعلی ترابی، میثم شیرزاد و حسن فرجی هم اعضای کادر و مدیریت تیم اعزامی را تشکیل می دهند.