به گزارش پارس نیوز، به نقل از سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پیش از بازی تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی بیانیه‌ای را صادر  کرد.

متن بیانه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس  به شرح زیر است:

خط سرخ شهادت از تبریز تا تهران در جریان است، ورزش بهانه ای است برای ورزیده شدن تن، ورزش جسمها را آماده نگاه می دارد برای جهاد اصغر این خط سرخ است که در سرزمین سرخ در جریان است از ستارخان تا مصدق از خیابانی تا بهشتی، سرسبز ایران اگر سلامت است، به سرخی خون شفیع زاده و باغچیان و تجلایی هاست و فکوری فرمانده عشق تبریزی.

من از تهران قلب تپیده عشق سرخ، شهر باقری، شهر کلهر هر کوچه اش نامیده شده به نام یک شهید قدومت را ای هم وطن سرخ تبریزی را گرامی می دارد.

ورزش اگر در سیر جهاد اصغر است، کار من و تو هوادار سرخ تهرانی و تبریزی در آستانه چهل سالگی انقلابی که زنده به 15 خرداد تهران و اربعین شهدای انقلاب در تبریز است جهاد اکبر است. جهادی که برای چندمین بار دست بیگانه را قطع خواهد کرد و آنان را ناامید خواهد ساخت. دشمن سالهاست می خواهد بین ما اختلاف بیندازد و حکومت کند. دشمن این بار سکو های تماشاگران را نشانه رفته است تا گل قومی ایجاد کند. زهی خیال باطل نمی داند ایران ما سالهاست مست است و مدهوش از عشق صایب تبریز، نمی داند نظری از سوی شمس تبریز خاک را کیمیا کند.

از دشمن چه باک وقتی سلیمانی هست، وقتی لشگر پشت لشگر ایستاده است به رزم، از لشگر 27 شهادت تا لشگر همیشه قهرمان عاشورایه تبریز ، از 21 حمزه تا 23 آبشناسان.

این که گفتیم جهاد اصغر است. مسلمانی همیشه از نفاق خورده است از جاهل خورده است که صحن عملیاتی جهاد اکبر است.

صفین را از یاد خواهیم برد زیرا که به فرموده اماممان بهترین ملت و امتیم که آرزوی هر ولی و وصی بوده است اکنون هر کدام یک عماریم ...

هوادار سرخ تبریز و تهران اشتباه کرده است و در بین خود جاهل و نادان را راه داده است و بستر را برای نفاق محیا کرده، تهران شهره است به مهمان نوازی و مردانگی و تبریز به شرف و غیرت شهری که خاک خورد و خاک نداد. از ایرانی به دور است بی ادبی. ما خون می دهیم تا برق ایران و اسلام بر تارک این جهان به اهتراز در آید.

هوادار تیمم هستم اما سر تبریز سلامت سر ایران سلامت.

هوادار تیمم هستم اما جان فدای ایران می کنم.

توهین به اقوام از لانه روباه آغاز شد همان لانه که میلیون ها ایرانی از تبریز تا بلوچستان را قربانی کرد و ایران را یتیم خانه ساخت. اینک روباه مجدد به فکر تکرار تاریخ است. آرزوی خورد شدن استخوان هایمان را دارد با تحریمهای ناجوانمردانه. نمی داند ما مردمانیم با اراده هایی آهنین نمی داند ما همان ملت بشارت داده شده با اراده هایی محکم تر از آهنیم که علم را تا ثریا می پوییم.

این بار دشمن از روی سکو ها مشت خواهد خورد مشتی که بخون سرخ شهدا ارزشی همانند جانبازی مدافعان حرم بانو زینب دارد. ما پاسداریم ایرانمان را به مهر به عشق به جوانمردی و ادب.

این بار دشمن مشت از لیگ خلیج فارس خواهد  خورد از تبریز از تهران و در ادامه از تمام سکو های ایران.

باز هم حماسه از تهران و تبریز آغاز خواهد شد.

و داستان عاشقی ما ادامه دارد.