به گزارش پارس نیوز، محمد تقوی بعد از جدایی توشاک به عنوان سرمربی موقت تراکتورسازی انتخاب شد و سرخپوشان تبریزی با هدایت این مربی نتایج خوبی در لیگ برتر گرفتند.

با وجود اینکه تراکتورسازی با هدایت تقوی عملکرد درخشانی در لیگ برتر داشته است اما مسئولان این تیم هنوز حکم قطعی سرمربیگری برای او صادر نکردند و تقوی همچنان به عنوان سرمربی موقت در سرخپوشان تبریزی مشغول به فعالیت است.

به هر حال تقوی نگران از دست دادن جایگاهش در جمع سرخپوشان است و از باشگاه تراکتورسازی خواسته است که حکم سرمربیگری اش در این تیم صادر شود اما مسئولان تبریزی هنوز جواب نهایی را ندادند.

گفته می شود باشگاه تراکتورسازی به دلیل ترس از استقبال نامناسب افکار عمومی هنوز حکم قطعی سرمربیگری تقوی را صادر نکرده است.

از آن طرف هم زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی نیم نگاهی هم به جذب یک مربی خارجی دارد تا در صورت ناکامی تیمش خیلی سریع دست به کار شود و یک مربی طراز اول خارجی  را جایگزین تقوی کند.

مصطفی موسوی زنوز مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به هر حال تقوی کار خود را در تراکتورسازی انجام می دهد و داشتن حکم قطعی مربیگری زیاد مهم نیست.

او درباره اینکه زنوزی همچنان به دنبال جذب یک مربی خارجی است، گفت: زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی است و او درباره وضعیت سرمربی تیم تصمیم می گیرد. البته بعید می دانم که با نتایج گرفته شده، سرمربی تیم عوض شود.

به هر حال باشگاه تراکتورسازی هر چه سریعتر باید تصمیم نهایی اش درباره سرمربیگری تقوی را اعلام کند تا وضعیت این مربی مشخص شود.