به گزارش پارس نیوز، قرعه‌کشی لیگ برتر برای پرسپولیس یک نکته ویژه داشت و آن هم قرار گرفتن در ۶ هفته متوالی مقابل استقلال، پیکان، سایپا، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی بود. از ابتدای فصل به این نکته اشاره شد و گفتیم این ۶ هفته یعنی هفته هشتم تا سیزدهم، بازی‌های سرنوشت‌ساز پرسپولیس است و باید دید برانکو چطور این هفته‌های دشوار را پشت سر می‌گذارد. پرسپولیس تا به حال دو هفته را با تساوی پشت سر گذاشته، اما امروز باید در سومین دیدار مقابل پیکان به زمین برود. در ادامه این ۶ هفته سرنوشت‌ساز را بررسی می‌کنیم:

 

شهرآورد کسل‌کننده 
هفته هشتم شروع ماجراجویی سرخپوشان در لیگ برتر بود و آن‌ها در یک بازی کسل‌کننده مقابل استقلال به تساوی صفر- صفر رسیدند.


تساوی در زمین و تونل
پرسپولیس باید هفته نهم به مصاف پیکان می‌رفت، اما این بازی لغو شد تا دومین تقابل سرنوشت‌ساز پرسپولیس مقابل سایپا رقم بخورد. پرسپولیس در یک بازی جنجالی از پس سایپا هم برنیامد و به تساوی یک - یک رسید. البته بازیکنان در تونل هم تقابل غیرفوتبالی داشتند که آن هم مساوی شد تا امتیازات و جریمه‌ها تقسیم شود!


کابوس منصوریان
برانکو هفته یازدهم باید به مصاف ذوب‌آهن می‌رفت که این بازی هم به تعویق افتاده و ۱۳ آذر برگزار می‌شود. برانکو باید مقابل ذوب‌آهنی به میدان برود که سرمربیگری آن به منصوریان واگذار شده و او تا به حال به برانکو نباخته است.


جنگ قهرمانی با ژنرال
برانکو اگر قهرمانی لیگ هجدهم را می‌خواهد، باید از سد تیم مدعی سپاهان عبور کند و این بازی ۶ امتیازی را با برد پشت سر بگذارد. این بازی قرار بود ۲ آذر برگزار شود، ولی به تعویق افتاد و ۱۸ آذر برگزار می‌شود.


تقابل با پرشور‌ها
پیش از این قرار بود آخرین تقابل سخت نیم‌فصل اول مقابل تراکتورسازی تبریز باشد، اما تغییر برنامه لیگ، این بازی حساس را جلو انداخت. تقابل‌های پرسپولیس و تراکتور همیشه جذابیت خاص خود را دارد و این بار هم دو تیم در قالب تیم‌های مدعی قهرمانی دیدار خواهند کرد.


پرسپولیس محکوم به برد
شاید ساده‌ترین بازی پرسپولیس در این ۶ بازی تقابل با پیکان بود که حالا این بازی هم در غیاب ملی‌پوشان پرسپولیس به یک دیدار سخت تبدیل شده است. پرسپولیس بعد از دو تساوی مقابل استقلال و سایپا محکوم به برد است تا از کورس قهرمانی بازنماند.