به گزارش پارس نیوز، امید عالیشاه هم یکی از بازیکنان بدشانسفوتبال ماست. این هافبک تهاجمی که می‌توانست در غیاب سیامک نعمتی محروم کمک شایانی به پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل کاشیما آنتلرز کند ناگهان مصدوم شد تا دست برانکو خالی‌تر از قبل شود. با امید عالیشاه در حالی صحبت کردیم که هم ناراحت بود و هم امیدوار!

* تو هم عجب بدشانس هستی!‌

ای گفتید! بدشانسی نمی‌آید، نمی‌آید وقتی هم می‌آید پشت سر هم می‌آید. واقعاً نمی‌خواستم در این شرایط تیم محبوبم را تنها بگذارم. ناراحتم، اما کاری نمی‌شد کرد.

* گفته می‌شد شاید به این بازی برسی، اما ناگهان خبر رسید اردوی پرسپولیس را ترک کردی.

مجبور شدم ترک کنم. پزشکان تیم مچ پایم را معاینه کردند و خودم هم خیلی سعی کردم به این بازی برسم، اما امان از درد مچ پا که...

* در حالی تو بازی برگشت با کاشیما را از دست دادی که سیامک نعمتی هم به دلیل محرومیت قادر به همراهی پرسپولیس نیست.

بله ولی مطمئن هستم بقیه بچه‌ها جای خالی من و سیامک و همین طور حسین ماهینی را پر خواهند کرد. پرسپولیس نشان داده که به یک نفر وابسته نیست و خیلی امیدوارم بچه‌ها همچون بازی‌های گذشته مقابل کاشیما هم بهترین نمایش خود را اجرا کرده و قهرمان آسیا شوند.

* منظورت آدام همتی است؟

فرقی نمی‌کند. هر کس بازی کند به طور حتم بهترین عملکرد خودش را نشان خواهد داد. متأسفانه ما این فصل با مشکلات متعددی از جمله کمبود بازیکن به دلیل حکم محرومیت فیفا مواجه بودیم، اما با درایت آقای برانکو و کادر فنی توانستیم به فینال آسیا برسیم. حالا هم بچه‌ها هم‌قسم شده‌اند نتیجه خوبی رقم زده و باز هم باعث شادی هواداران شوند.

* برای تماشای بازی برگشت پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز به استادیوم آزادی می‌روی؟

من از صبح امروز به اردوی تیم می‌روم و تا پایان بازی کنار بچه‌ها هستم. حتی می‌خواهم بگویم فراتر از آن تصمیم گرفتم روی سکو‌های ورزشگاه آزادی مثل یک هوادار از تیم محبوبم حمایت کنم.

* شکست ۲ بر صفر نتیجه‌ای است که جبران آن سخت به نظر می‌رسد. تو چه نظری داری؟

پرسپولیس تاکنون نشان داده که اهل کار‌های سخت است. ما عادت کردیم قبل از مسابقات خود به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا همه بگویند کار سخت است یا احتمال برد کم است و از این حرف‌ها، اما ما به تمام این صحبت‌ها بی‌اعتنا هستیم، چون هم خودمان به یک باور رسیدیم و هم تماشاگر عاشق، بامعرفت و پرشور داریم.

* تیم کاشیما آنتلرز را چطور دیدی؟

تیمی است که شاید در ظاهر ساده بازی کند، اما واقعاً تیم خوب و فوق العاده‌ای است.

* یک جور‌هایی منظم و تاکتیکی بازی می‌کند.

دقیقاً، تیم ژاپنی به سبک تیم‌های آلمانی منظم و ماشینی بازی می‌کند. شاید بازی کاشیما آنتلرز خیلی به چشم نیاید ولی انصافاً تیم خوبی است که توانسته با پشت سر گذاشتن تمام تیم‌های شرق آسیا به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. شما هم با من موافقید که در بازی رفت هم خیلی منظم بازی کردند؟

* دقیقاً! یک جور‌هایی شبیه تیم شما پرسپولیس هستند. تیمی که خیلی منظم و تاکتیکی بازی می‌کند.

بله با حرف شما موافقم.

* خطرناک‌ترین بازیکن حریف کدام‌یک است؟

دو تا برزیلی دارند که ان‌شا‌ءالله بچه‌های پرسپولیس در دیدار برگشت اجازه نمی‌دهند این دو ستاره خارجی کاشیما تکان بخورند و آن‌ها را مهار خواهند کرد.