به گزارش پارس نیوز، رسول کربکندی در گفتگو با خبرنگاران درباره شکست تیم فوتبال ذوب آهن مقابل تراکتورسازی گفت: ذوب آهن تیمی بود که می توانست جزو بالانشین های جدول باشد. هرچند این تیم چند بازیکن کلیدی خودش را از دست داد و در واقع خودش را ضعیف کرد، ولی فوتبال تکضرب و چشم نوازی انجام می داد. خودم فکر می کردم با این فوتبال ذوب آهن امسال نتیجه بگیرد.

وی افزود: ما در تمرینات ذوب آهن نیستیم ولی ابتدا برای محسن مسلمان مشکل ایجاد شد. مسلمان برگشت ولی حالا حدادی فر نیست. به نظرم ذوب آهن آنطور که باید از مهره هایش استفاده نمی کند و یا با هم هماهنگی ندارند. نتایج تیم ناراحت کننده است و به مدیر و سرمربی فشار زیادی می آورد که این خودش ایجاد استرس می کند.

سرمربی پیشین تیم ذوب آهن ادامه داد: ذوب آهن روز گذشته یک نیمه مقابل تراکتورسازی فوق العاده بود و حتی گل هم زد ولی نمی دانم چه اتفاقی افتاد که در نیمه دوم چهار گل خوردند. گل هایی که ذوب آهن خورد بچگانه و روی اشتباهات فردی بازیکنان این تیم بود. تیم ذوب آهن سال گذشته نایب قهرمان شده بود و الان در رده یازدهم قرار دارد که این قابل قبول نیست.

کربکندی درباره دلیل ناکامی ذوب آهن، خاطرنشان کرد: نمی دانم به خاطر مشکلات مالی بود یا چیز دیگری که ذوب آهن بازینکان خوبی را از دست داد. نفراتی هم که جذب شدند، آنقدر بزرگ و اثرگذار نبوده اند. ضمن اینکه امید نمازی هم باوجود اینکه در تیم ملی کمک کارلوس کی روش بود، با جو و فرهنگ فوتبال و لیگ ایران آشنا نبود. الان تمام فشارها روی مربی و مدیر باشگاه است. نمی دانم چه اتفاقی افتاده که تیم به این روز افتاده است و به سادگی گل می خورد. آدم از یک تیم لیگ برتری که اینطور گل می خورد، تعجب می کند. شاید یکی از مشکلات ذوب آهن هم همین جوان بودن خط دفاعی باشد.

پیشکسوت باشگاه ذوب آهن در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا موافق تغییرات در کادر فنی ذوب آهن است یا خیر؟ گفت: من موافق تغییر سرمربی حداقل تا پایان نیم فصل نیستم. سعید آذری مدیرعامل باشگاه همیشه این فرصت را به مربیان خودش داده است و تیمش هم در نیم فصل دوم شروع به موفقیت و بردن کرده است. باید شرایط را تحمل کرد البته به شرطی که ابزار هماهنگی و ارتباطی فراهم باشد. من در رسانه ها خوانده ام که حدادی فر با کادر فنی به مشکل خورده است. این می تواند کار را بدتر کند.