به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس ایران عصر امروز در حساس‌ترین بازی تاریخش درحالی به میدان می‌رود که با توجه به نتیجه دیدار رفت برابر حریف کاشیما آنتلرز ژاپن، با اتکا به حمایت هوادارانش امیدوار است تا برای اولین‌بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان را کسب کند. شاگردان برانکو که در دیدار رفت، با وجود بازی منطقی در نیمه نخست، در نهایت دو بر صفر برابر کاشیما آنتلرز شکست خوردند، حالا در نبود سیامک نعمتی محروم و البته امید عالیشاه مصدوم باید در حضور هواداران خودی برابر حریف قدرتمند ژاپنی صف‌آرایی کنند. البته در نبود این دو بازیکن، برانکو حساب ویژه‌ای روی محسن ربیع‌خواه و آدام همتی باز کرده است.

 

فقط نود دقیقه تا پایان لیگ قهرمانان آسیا ٢٠١٨ باقی مانده است، نود دقیقه برای عبور از آخرین سد باقیمانده و ایستادن بر بام آسیا. هدفی به اندازه بزرگی‌اش سخت و نیازمند تلاش و همتی بالاتر از همیشه اینبار برخلاف همیشه هدف ما فقط پیروزی نیست بلکه در تک تک دقایق پیش رویمان باید برای پیروزی منجر به قهرمانی بجنگیم. پرسپولیس برای شکار گوزن شرقی در شکارگاه آزادی باید باهوش و دقیق باشد، زمان محدود و فرصت های شلیک محدودتر. بازی احساسی، حملات کورکورانه و هدر دادن موقعیت‌ها و غفلت از دفاع در برابر ضدحملات حریف، یعنی بازی برای ژاپنی‌ها با پیراهن پرسپولیس!

 

پرسپولیس ایران که در این فصل با محرومیت از پنجره نقل‌وانتقالات دست‌وپنجه نرم می‌کرد، برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا، ابتدا در گروه c با غلبه بر نسف‌قارشی ازبکستان، السد قطر و الوصل امارات به عنوان صدرنشین راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد و در ادامه با برتری برابر الجزیره امارات جواز صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا را به دست آورد. شاگردان برانکو در ادامه با وجود شکست یک بر صفر برابر الدوحیل در بازی رفت، این تیم قطری را با نتیجه سه بر یک در بازی برگشت از پیش رو برداشتند و سپس با شکست السد در بازی رفت و تساوی در ورزشگاه آزادی، فینالیست لیگ قهرمانان آسیا در سال ٢٠١٨ شدند.

 

حالا پرسپولیس و برانکو این فرصت بزرگ را در اختیار دارند تا با یک نمایش حماسی، شکست دو بر صفر در بازی رفت برابر کاشیما آنتلرز را جبران کرده تا برای اولین بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را به موزه افتخارات خود اضافه کنند.پرسپولیس ایران ساعت ۱۸و ۳۰دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان کاشیما آنتلرز ژاپن است.