به گزارش پارس نیوز، 

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از دیدار مقابل ماشین‌سازی گفت: در نیمه اول فرصت داشتیم که به برتری برسیم. علی کریمی در این نیمه اول مصدوم شد و این اتفاق ما را از اهداف خود دور کرد.

او تصریح کرد: ماشین سازی ضد حملات خوبی را برنامه ریزی کرده بود. اگر دقایق بازی را کنار هم قرار دهیم مشاهده می‌کنیم که تساوی نتیجه بدی هم نبود. کریمی را هم مثل منتظری چند هفته‌ای در اختیار نداریم.

شفر تاکید کرد: نکته‌ای که به بازیکنانم گفتم این بود که با توپ‌های بلند بازی نکنند و صبر کنند حریف اول حمله کند. در نیمه دوم تبریزی و صیادمنش فرصت خوبی داشتند، اما از دست رفت.

سرمربی استقلال گفت: بازیکنان جوان باید تجربه به دست بیاورند. در این چند هفته نتایج خوبی کسب نکردیم و امروز هم سعی کردیم پیروزی را از آن خود کنیم، اما نشد. امیدوارم بهتر شویم.

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: حریف دنبال ضد حمله بود. نمی‌شد با پاس بلند به گل برسیم، چون دروازه بان ماشین سازی قد بلندی داشت. در تیم ما هیچ‌کس بزرگتر از باشگاه استقلال نیست و نظم تیمی از همه چیز برای من مهم‌تر است.

شفر ادامه داد: بازی با سپاهان را دیدید، بازیکن سپاهان خودش را به زمین زد و داور پنالتی گرفت، اما کمک داور تصمیم داور را برگرداند. امروز هم مشابه این اتفاق افتاد و داور باهوش عمل کرد. این بازیکنانی که امروز بازی کردند قبل از این در کنار هم بازی نکردند.

انتهای پیام/