به گزارش پارس نیوز، با وجود آنکه جلسه مشترک احسان حدادی با اعضای سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی برگزار شد و دو طرف نیز به توافقاتی رسیدند، اما هنوز اختلاف نظر درباره برخی مسائل وجود دارد.

پس از مصاحبه‌ها، عکس‌العمل‌ها و صحبت‌های رئیس فدراسیون و حدادی، دو طرف بالاخره روز سوم آبان بر سر یک میز نشستند تا سوءتفاهم‌ها را کنار بگذارند و به یک راه حل مشترک بر تداوم موفقیت‌های این قهرمان مدال‌آور برسند. تیمور غیاثی سخنگوی سازمان تیم‌های ملی عنوان کرد، درخصوص این جلسه گفت: «حدادی از ما مربی خارجی، ماساژور خارجی، مربی بدنساز و اردوهای تدارکاتی خارج از کشور درخواست کرد. ما نیز پس از بررسی و تبادل نظر در خصوص خواسته‌های او و همچنین در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موجود کشور، با نظر موافق همه اعضا مصوب کردیم که با جذب مربی خارجی برای حدادی با شرایط فدراسیون موافق هستیم. مقرر شد که ماساژور او را داخلی و با تأیید فدراسیون پزشکی ورزشی به خدمت بگیریم و تمامی اردوهای آماده سازی او نیز تا آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهان با در نظر گرفتن وضعیت ارز و شرایط اقتصادی کشور در شهرهای داخل ایران برگزار شود.»

همانطور که غیاثی عنوان کرده بود، حدادی درخواست مربی خارجی، ماساژور خارجی، مربی بدنساز و اردوی تدارکاتی خارج از کشور کرد که فدراسیون با برخی از آنها موافقت و با برخی نیز مخالفت کرد. در واقع قدراسیون قبول کرد که حدادی همچنان از یک مربی خارجی بهره ببرد، اما با استخدام ماساژور خارجی و برگزاری اردوی خارج از کشور مخالفت شد. بحث دیگری که غیاثی به آن اشاره نکرد، درباره مربی بدنساز بود که ظاهراً دو طرف هنوز در این باره توافق نظر ندارند. حدادی خواهان ادامه همکاری با حسین توکلی قهرمان المپیک 2000 سیدنی و سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری است، اما مسئولان فدراسیون دل خوشی از این انتخاب ندارند و به دنبال معرفی فرد دیگری به عنوان مربی بدنساز هستند.

در همین باره شنیده شده که فدراسیون‌نشینان، توکلی را مسبب بخش عمده‌ای از اختلاف نظرها با حدادی می‌دانند و به همین دلیل هم نمی خواهند او در کنار پرافتخارترین ورزشکار تاریخ ایران در بازی‌های آسیایی بماند.