به گزارش پارس نیوز،  این سومین باخت متوالی ماریتیمو در رقابت های این فصل لیگ برتر پرتغال است. آن ها قبل از باخت شب گذشته در برابر موریننزه به ویتوریو و اسپورتینگ هم شکست خورده بودند. این سه باخت ماریتیمو را آرام آرام از بالای جدول دور کرد در حالی که این تیم فصل را خوب شروع کرده و در رده های پنجم و ششم هم قرار گرفت اما بعد از این شکست در حالی در رده یازدهم قرار گرفت که فاصله امتیازی اش با صدرجدول زیادتر شده است.

شب خوب یا شب بد

امیرعابدزاده بعد از این بازی گفت :« هرچقدر هم که نمره خوبی گرفته باشم اما اصلا نمی توانم خوشحال باشم چون تیم نتیجه خوبی نگرفته و از این اتفاق ناراحتم.»

ماریتیمو در نیمه اول فرصت های خوبی هم داشت، یک بار به تیر دروازه زد و حتی یک بار دروازه حریف را باز کرد اما  سیستم var  این گل را نپذیرفت و مردود شد. امیر اما در این بازی چند سیو خوب داشت به خصوص روی یک شوت محکم و زمینی که از داخل هجده قدم زده شد و او آن را از گوشه دروازه دفع کرد و به کرنر فرستاد. با این حال و در حالی که مهاجمان ماریتیمو فرصت ها را یک به یک از دست می دادند دفاع این تیم اشتباهی مهلک انجام داد تا یک امتیاز هم از دست برود. در دقیقه 74 بازی و در حالی که بازیکنان حریف در زمین ماریتیمو پرس کرده بودند مدافع این تیم تحت فشار توپ را به سمت امیر پاس داد اما مهاجم موریننزه توپ را بین راه قطع کرد و به دیگر مهاجم تیم پاس داد. عابدزاده با سرعت خودش را به دروازه رساند اما مثل مسابقات بیسبال او در حد چند صدم ثانیه دیرتر به توپ رسید و مهاجم حریف دروازه خالی را باز کرد تا ماریتیمو این بازی را که می توانست صاحب سه امتیاز آن باشد را ببازد.

امیر بعد از مسابقه و در حالیکه از این شکست ناراحت بود گفت:« متاسفانه تیممان اینروزها خوب نتیجه نمی گیرد. این سومین بازی پشت سرهم است که ما نتیجه را واگذار کردیم. خیلی موقعیت داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم.»

او درباره نمره های نسبتا خوبی که گرفته گفت:« فایده ای ندارد ، وقتی تیم می بازد آدم خوشحال نیست. اما ما باید بتوانیم این شرایط را پشت سربگذاریم. می توانستیم در این بازی یک یا حتی سه امتیاز را بگیریم اما باختیم.»

بازی بعدی ماریتیمو با تیم قدرتمند پورتو است:« درسته. هفته بعد یک بازی خیلی سخت با پورتو داریم و می توانستیم با یک برد با انگیزه و روحیه خوبی با پورتو بازی کنیم. اما باید سرمان را بالا نگه داریم. باید بتوانیم بیشتر حمله کنیم و باید بتوانیم حتما گل بزنیم.»

با این وجود امیرعابدزاده با 4 سیو موفق در این بازی توانست نمره خوبی از سایت هواسکورد و گل پوینت بگیرد. هواسکورد بعد از این بازی به امیر نمره 6.9 را داد و او بعد از داسیلوا که نمره 7.3 را از هواسکورد گرفت بالاترین نمره را در میان بازیکنان ماریتیمو داشت. گل پوینت اما به او نمره 7 را داد که بالاترین نمره بازیکنان دو تیم بود.