به گزارش پارس نیوز، 

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با تحلیل بازی برگشت تیم های کاشیما آنتلرز ژاپن و سوون سامسونگ کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با برتری نماینده ژاپن همراه بود،کوون سان تائه (دروازه بان)، سرجینیو و سوزوکی (دو مهاجم این تیم ) را موثرترین بازیکنان رقیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، معرفی کرد.

تیم فوتبال کاشیما آنتلرز روز چهارشنبه هفته گذشته دیدار برگشت خود برابرسوون سامسونگ کره جنوبی را برگزار کرد که در پایان دو تیم به تساوی 3-3 دست یافتند و به این ترتیب کاشیما با توجه به پیروزی 3-2 در دیدار رفت در مجموع دو دیدار به پیروزی 6بر 5 دست یافت و برای اولین بار راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شد تا رقیب پرسپولیس تهران شود.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با تحلیل دیدار برگشت دو تیم شرق آسیا از دروازه بان و دو مهاجم کاشیما به عنوان موثرترین بازیکنان این تیم ژاپنی در این بازی نام برد.

ای اف سی درباره کوون سان تائه گلر کره ای کاشیما نوشت؛

سان تائه با وجود سه گلی که در این بازی دریافت کرد، نقش مهمی در کمک به کاشیما برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا ایفا کرد.

در طول 90 دقیقه، سوون 19 شوت به سوی دروازه کاشیما زد، که هفت  شوت درون چارچوب بود اما کوون چهار مورد آن را مهار کرد.

گرچه این دروازه بان بدشانس بود که دو تا از مهارهای حساس او به هر حال منجر به گل شد- یکی روی ریباند و دیگری از روی ضربه کرنر-اما در حالی که دفاع او بارها شکافته شد،این دروازه بان کره ای همچنان به درخشش خود ادامه داد تا کاشیما را  در آستانه رسیدن به جام قاره ای قرار دهد.

ای اف سی درباره سوزوکی و سرجینیو نیز نوشت، گل سرجینیو بازی را به تساوی 3-3 کشاند و حضور کاشیما را در فینال مسجل کرد. این بدان معنی است که این بازیکن برزیلی اکنون چهار بازی در لیگ قهرمانان آسیا 2018 انجام داده و در همه آنها راه دروازه را پیدا کرده است.

این بازیکن 23 ساله به طور فزاینده ای با یوما سوزوکی، دیگر مهاجم کاشیما ،به خوبی با هم همکاری می کنند.به طوری که سوزوکی نقش قدرتی و سرجینیو بار ظرافت خط حمله کاشیما را بر دوش دارد.

همانطور که سوزوکی دفاع سوون را به خود مشغول کرده بود - 36 دوئل در زمین و هوا داشت - سرجینیو منافذ و شکاف های سوون را پیدا می کرد، دو گل اول کاشیما را ساخت و سپس سوم این تیم را خودش به ثمر رساند.

گفتنی است فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 ،بین پرسپولیس و کاشیما روزهای 12 و 19 آبان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/