به گزارش پارس نیوز، پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص شکست تیم فوتبال استقلال برابر سپاهان اصفهان گفت: بازی را به دقت تماشا کردم. نیمه اول استقلال عملکرد خیلی خوبی داشت و چند موقعیت را به دست آورد که متأسفانه از دست داد اما در نیمه دوم نمی دانم چه اتفاقی برای استقلال افتاد که بازی را کاملاً در اختیار سپاهان گذاشت و این تیم توانست از یک موقعیت به دست آمده استفاده کرد و به گل رسید.

وی افزود: سپاهان یک راه برای موفقیت داشت و آن هم ارسال از جناحین بود. کی روش و شهباززاده آماده سرزنی بودند و متأسفانه استقلال از همین شیوه هم گل را دریافت کرد.

عضو کمیته فنی استقلال تصریح کرد: متأسفانه گل نزدن استقلال رفته رفته ادامه دار می شود و به یک معضل تبدیل شده است. هواداران نگران این موضوع هستند و هر وقت ما را در کوچه و خیابان می بینند راجع به این موضوع با من صحبت می کنند. اعتقاد دارم استقلال هر چه زودتر با جذب یک یا دو مهاجم خوب باید این نقطه ضعف را برطرف کند اما حالا که هنوز به نیم فصل نرسیده ایم، سرمربی تیم باید تمرینات ویژه ای را برای مهاجمان بگذارد تا آنها بتوانند در امر گلزنی موفق باشند.

مظلومی خاطرنشان کرد: برد برابر سپاهان می توانست شرایط استقلال را بهبود ببخشد زیرا روز گذشته اکثر تیم ها به تساوی دست پیدا کردند و این یک امتیاز مثبت برای استقلال بود که آبی پوشان نتوانستند از این موقعیت به دست آمده استفاده کنند.

وی در خصوص شعار هواداران علیه شفر که خواستار اخراج او از استقلال شدند، ادامه داد: خود هواداران این مربی را به استقلال آورده اند و از او حمایت کردند. شعار «حیا کن، رها کن» تا حدودی قدیمی شده و باید به شفر فرصت داد. او تیم را جوان کرد، نفرات خوبی از استقلال جدا شدند و بنابراین باید به شفر فرصت بدهیم تا نقاط ضعفش را برطرف کند زیرا او سال گذشته هم قهرمان جام حذفی شد و هم دربی را برد و هم به آسیا راه پیدا کرد. بنابراین نیاز است که به این مربی با تجربه باز هم فرصت دهیم تا ببینیم تا نیم فصل چه اتفاقی می افتد.

عضو کمیته فنی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا شما جلسه ای را با شفر در خصوص این نتیجه برگزار خواهید کرد یا خیر؟ گفت: مطمئناً این جلسه برگزار خواهد شد. ما نسبت به نتایج استقلال بی تفاوت نیستیم. البته نقش ما حمایت است اما حمایت هم اندازه ای دارد یعنی تا جایی که استقلال آسیب نبیند و مشکلاتش بیشتر نشود. به طور حتم با شفر نشستی خواهیم داشت و در خصوص اتفاقات دیدار سپاهان گفتگو می کنیم. البته روان خواه دو بازی گذشته استقلال را به طور کامل آنالیز کرده تا بتوانیم در جلسه ای که داریم در خصوص نقاط قوت و ضعف تیم صحبت کنیم.

مظلومی در مورد شایعه اخراج وینفرد شفر از استقلال هم اظهار داشت: نمی دانم این صحبت ها از کجا شکل می گیرد. باید از کادر فنی حمایت کنیم تا مشکلات برطرف شود نه اولتیماتومی به شفر داده شده است و نه قرار است که او اخراج شود. سرمربی استقلال باید با تمرینات بیشتر نقاط ضعف تیم را برطرف کرده تا استقلال در دیدارهای آینده، نتایج خوبی را کسب کند.

وی در خصوص انتقاداتی که از مارکوس نیومایر و الحاجی گرو می شود، اظهار کرد: نیومایر دیروز عملکرد بدی نداشت. وقتی یک تیم در امر گلزنی دچار مشکل می شود همه مقصرند اما در مورد الحاجی گرو باید بگویم دیگر بازی کردنش در استقلال به صلاح نیست و او باید به فکر رفتن از این تیم باشد. او مدت هاست که در استقلال است اما نتوانسته عملکرد قابل قبولی داشته باشد. در مورد طارق همام هم باید بگویم که او بازی خوبی از خود نشان داد اما در مجموع مردم به دنبال نتیجه هستند نه خوب بازی کردن بنابراین اعتقاد دارم زمان حضور گرو در استقلال تمام شده و باید خود او در این مورد تصمیم بگیرد.

عضو کمیته فنی استقلال در ادامه افزود: ما نقطه نظرات خود را در خصوص مهاجمان به شفر خواهیم گفت. استقلال باید یک مهاجم خوب مثل کی روش را در اختیار داشته باشد تا بتواند در امر گلزنی موفق باشد. متأسفانه تیام در استقلال عملکرد خوبی داشت اما اشتباه کرد که از جمع آبی پوشان خارج شد.

مظلومی در خصوص دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر سایپا در جام حذفی هم اظهار داشت: سایپا در لیگ برتر بازی خود را به استقلال واگذار کرده است و بنابراین نمی خواهد به راحتی در این دیدار شکست بخورد. استقلال هم اگر می خواهد قهرمان جام حذفی شود این بازی سخت را با موفقیت به پایان برساند. مطمئنم بازیکنان شرایط را درک می کنند. شکست برابر سپاهان را فراموش و از تجربیات آن استفاده خواهند کرد تا بتوانند سایپا را حذف تا یک مرحله دیگر به فینال جام حذفی نزدیک شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال می خواهم به دلیل این باخت، تیمشان را تنها نگذاشته، روز پنجشنبه به ورزشگاه آزادی بیایند، حمایت کنند تا استقلال بتواند یک گام دیگر به قهرمانی در جام حذفی نزدیک شود.