به گزارش پارس نیوز، رقابتهای هفته دهم لیگ برتر امروز نیز پیگیری می‌شود و در تنها بازی باقی مانده از این هفته دو تیم پرسپولیس و سایپا با یکدیگر دیدار می کنند.

سرخپوشان که به تازگی از یک مصاف سخت آسیایی بیرون آمده اند، اولین بازی خود را بعد از راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا انجام می‌دهند. شاگردان برانکو در حالی با ۱۶ امتیاز در رده دوم سوم جدول رده بندی قرار گرفته‌اند که دو بازی نسبت به دیگر رقبا کمتر دارند. اما با این وجود و حتی در صورت پیروزی برابر سایپا باز هم آنها شانس بالاتر رفتن از رتبه سوم را ندارند.

شاید بتوان گفت انگیزه‌های سایپا برای این بازی بیشتر از سرخ پوشان است. اگر پرسپولیسی‌ها به دلیل حضور در فینال آسیا تاحدودید اشباع شده و انگیزه‌های آنها برای بازیهای داخلی کمرنگ تر شده است، سایپایی ها برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می کنند و انگیزه‌های زیادی برای این منظور دارند.

اگر نتیجه این بازی در رتبه پرسپولیس در جدول رده بندی تاثیری ندارد، اما ۳ امتیاز این بازی برای سایپا بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند آنها را به جایگاهی برساند که هم اکنون در دست پرسپولیس است. یعنی رتبه سوم جدول. بهترین گلزن پرسپولیس علی علیپور با ۳ گل و بهترین گلزن سایپا علی دشتی با ۴ گل هستند. 

دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا از ساعت ۱۶:۴۰ امروز و به میزبانی سایپا در تهران برگزار می شود.