به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حضور نزدیک به 100 هزار هوادارانش در ورزشگاه آزادی تهران به تساوی یک - یک مقابل السد قطر رسید تا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 2 بر یک به فینال این رقابت‌ها صعود کند.

 

سیامک نعمتی در خصوص احساسش بابت این پیروزی در گفت‌و‌گویی تصویری به سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) گفت: واقعاً نمی‌توانم بگوییم چه حس خوبی است. فکر می‌کنم دل یک ملت 80 میلیونی شاد شده است. حالا نیاز به حمایت داریم و امیدواریم در دیدار فینال هم مورد حمایت قرار بگیریم و این قهرمانی را تقدیم این مردم کنیم. مردم سزاوار شادی هستند.

 

زننده تنها گل سرخپوشان در این دیدار در خصوص گلی که به ثمر رساند نیز اظهار داشت: در آن لحظه فقط دیدم که منشا توپ را گرفت و می‌خواست آن را سانتر کند، در نتیجه جلوی دفاع السد رفتم و توپ را با ضربه‌ای که زدم تبدیل به گل کردم. نمی‌دانم چه باید بگویم، آنقدر خوشحال بودم که حالم دست خودم نبود. فقط خوشحال بودم که این مردم خوشحال هستند.

 

هافبک نفوذی پرسپولیس همچنین در خصوص جو حاضر در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: ما سال گذشته هم در این شرایط بازی کرده بودیم ولی امسال جو خیلی وحشتناکی بود. من فکر می‌کنم السد دفعات قبلی که به ورزشگاه آزادی آمده بود، چنین جوی را تجربه نکرده بود. واقعاً جو عجیب و غریبی بود. ما خودمان که مقابل هواداران خودی بازی می‌کردیم، تن و بدن‌مان بابت این جو داشت ‌می‌لرزید، چه برسد دیگر به حریف.