به گزارش پارس نیوز، 

قرار است تا پس از دیدار پرسپولیس برابر تیم فوتبال السد قطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال زمین تمرینی جدیدی برای این تیم باشند، چراکه کیفیت این ورزشگاه شهید کاظمی کاهش یافته از سویی دیگر نیز قرار است تا با نظر برخی برانکو برخی از ورزشگاه های مطرح تهران و یا اطراف آن به عنوان زمین دوم این تیم انتخاب شود.

از سویی دیگر اما قرار داد 3 ساله ورزشگاه شهید کاظمی که میان تیم های فوتبال پرسپولیس و مسئولان شهرداری بسته شده بود در حال پایان است و بنا بر این موضوع قرار است تا قرارداد این ورزشگاه باز هم  تمدید شود.

پرسپولیسی ها با توجه به قرار داد میان وزارت ورزش و شهرداری، زمین ورزشگاه شهید کاظمی را در اختیار داشتند و پرداختی مالی از این لحاظ نداشته اند و این ورزشگاه به نوعی به عنوان خانه شاگردان برانکو شناخته می شود.

اتوبوس با نام باشگاه پرسپولیس فروخته شده، اما برای آن ها نبوده است 

چندی پیش اخباری مبنی بر فروش باشگاه پرسپولیس تهران به یک شخص در غرب کشور منتشر شد. حالا مسئولان این باشگاه اعلام کرده اند که پرسپولیس به هیچ وجه اتوبوسی را نداشته و اگر کسی هم چنین ادعایی را داشته تا به این لحظه پولی به دست ما نرسیده است و این فروش تنها به نام تیم پرسپولیس و به کام خریدار بوده است.

Image result for ‫اتوبوس با نام باشگاه پرسپولیس فروخته شده،‬‎

 

انتهای پیام/