به گزارش پارس نیوز، 

امیر عابدینی مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس؛ درباره بازی برگشت پرسپولیس برابر السد قطر اظهار کرد: تیم پرسپولیس سازماندهی و حساب شده بازی می کند و از شرایط خوبی هم برخوردار است و به احتمال زیاد در بازی برگشت برابر السد قطر نتیجه لازم را می گیرد.

او ادامه داد: شرایط روحی و روانی تیم پرسپولیس عالی است و برنامه ریزی خوبی هم صورت گرفته تا در ورزشگاه آزادی برابر السد قطر به موفقیت دست یابیم. به طور حتم هواداران هم حمایت همه جانبه ای از تیم محبوب خود می کنند تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

بازیکنان پرسپولیس در ضد حملات هوشمندانه عمل می کنند

 عابدینی درباره برگ برنده بازی پرسپولیس برابر السد قطر گفت: به هر حال برگ برنده این بازی در اختیار برانکو است و او تدابیر مختلفی برای پیروزی در این بازی دارد. تیم پرسپولیس دارای یک دروازه بان ششدانگ، دفاع وسط کارآمد است و بازیکنان ما در ضد حملات هم بسیار هوشمندانه بازی می کنند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره مصدومیت چند بازیکن پرسپولیس بیان کرد: خیلی از بازیکنان آمدند و رفتند و اتفاق خاصی رخ نداد. به هر حال طبیعت فوتبال است که بهترین بازیکنان دنیا هم مصدوم می شوند و سرخپوشان پایتخت هم از این امر مسثنا نیستند و به طور حتم بازیکنان جوان می توانند جایگزین خوبی برای مصدومان باشند.

برای رفع ایرادات ورزشگاه آزادی باید چماق بالای سرمان باشد 

او درباره انتقاد سید جلال حسینی از نیامدن تماشاگر در بازی با السد قطر تصریح کرد: به نظرم در بازی با السد قطر هواداران زیادی به ورزشگاه آزادی بیایند و استادیوم پر می شود. به هر حال مسئولان باید امکانات لازم را برای هواداران فراهم کنند تا آنها بدون دغدغه خاصی در ورزشگاه ها حضور یابند و تیم محبوب خود را تشویق کنند. همچنین باید چماق بالای سرمان باشد تا ایرادات ورزشگاه آزادی را برطرف کنیم و مسئولان ورزش اعلام کردند 15 میلیارد تومان برای بازسازی ورزشگاه آزادی نیاز دارند.

عابدینی درباره قانون بازنشستگی و احتمال کنار رفتن تاج از ریاست فدراسیون فوتبال اظهار کرد: به هر حال کنار گذاشتن مدیران بازنشسته قانونی شده است و اتفاق بدی هم نیست که جوانها جایگزین بازنشسته ها شوند و اداره امور را برعهده بگیرند. اگر تاج هم قانون بازنشستگی برایش صدق می کند باید کنار برود.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره اینکه پروژه خصوصی سازی سرخابی ها دوباره به جریان افتاده است، بیان کرد: برای خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس اراده ا ی وجود ندارد و به نظرم این اتفاق رخ نمی دهد.

او در پایان درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی برگشت برابر السد قطر خاطر نشان کرد: به نظرم پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر برابر السد قطر به برتری می رسد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود می کند.


انتهای پیام/