به گزارش پارس نیوز، 

پس از پیشنهادات کشورهای مختلف به کارلوس کی روش، سرمربی 65 ساله دنیای فوتبال، رسانه مکزیکی ال یونیورسال نوشت که انتخاب نخست کی روش، ایران است تا بتواند همراه با این تیم به قهرمانی در آسیا برسد.

این رسانه در ادامه نوشت: کارلوس کی روش از جام جهانی 2014 تا 2022 قطر جزء گزینه های سه رنگ ها ( لقب تیم ملی فوتبال مکزیک ) بوده اما به نظر می رسد حضور خراردو مارتینو ( تاتا ) در تیم ملی مکزیک قطعی است. انتخاب اول کی روش، ایران است و می خواهد همراه با این تیم قهرمانی در جام ملت های آسیا 2019 را بدست آورد.

ال یونیورسال با اشاره به تمدید قرارداد کی روش با ایران خاطرنشان کرد: این مربی قراردادش را تا پایان سال میلادی تمدید کرده و پس از آن به گزینه های دیگر هم نیم نگاهی دارد. کی روش در 2 جام جهانی اخیر ( 2014 - 2018 ) و جام ملت های آسیا 2015 هدایت ایران را برعهده داشت و هرچند در مرحله گروهی بزرگترین آوردگاه جهانی روسیه حذف شدند اما هواداران خاطرات خوبی از این تیم دارند و دلیل آن هم پیروزی برابر مراکش، تساوی مقابل پرتغال و شکست با اختلاف کم رو در روی اسپانیا بود.

ال یونیورسال: انتخاب اول کی روش، ایران است

البته رسانه مکزیکی در پایان نوشت که کشورهای دیگر همچون مراکش، الجزایر، کره جنوبی، کامرون و ازبکستان هم به دنبال این مربی هستند.

جام ملت های آسیا 2019 امارات از دی ماه 1397 برگزار می شود و شاگردان کی روش تلاش می کنند تا پس از سال های 1968 - 1972 - 1976 بتوانند برای چهارمین بار مقام قهرمانی را کسب کنند.


انتهای پیام/