به گزارش پارس نیوز، 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از برد تیمش مقابل نود ارومیه در مرحله ی یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی اظهار کرد: بعد از اردوی تیم ملی فوتبال ایران و تعطیلاتی که داشتیم دوباره وارد بازی های رسمی شدیم. در بازی های جام حذفی مهم بردن و صعود به مرحله ی بعد است و بابت این برد به بازیکنانم تبریک می گویم.

او درادامه گفت: نباید فراموش کنیم که  سه شنبه هفته آینده بازی سختی مقابل تیم السد در لیگ قهرمانان آسیا خواهیم داشت و به همین خاطر در چنین بازی هایی در جام حذفی امکان دارد هر اتفاقی رخ دهد و از الان به بعد خودمان را برای دیدار مقابل السد آماده خواهیم کرد.

ایوانکوویچ درباره ی دیدار این تیم مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: تیم ما از لحاظ فنی برای این دیدار آماده است و نوراللهی، بیرانوند و بشار رسن در چند روز اخیر همراه تیم نبودند و ما پنج روز زمان داریم تا به فرم ایده آل خود برسیم و طبیعتا انتظار دارم برای بازی مقابل السد به شرایط خوبی رسیده باشیم و تنها مشکل ما فعلا کمال کامیابی نیا است و فردا مشخص خواهد شد که مقابل السد بازی می کند یا نه، اما با توجه به شناختی که به مصدومیت او داریم به نظرم به بازی مقابل السد خواهد رسید.

انتهای پیام/