به گزارش پارس نیوز، 

سیامک نعمتی پس از برتری پرسپولیس مقابل نود ارومیه در جام حذفی اظهار داشت: بازی خوبی بود، این اولین مسابقه ما در جام حذفی بود و امیدوارم در مراحل بعدی بهتر شویم.

وی در مورد اینکه هواداران کمی به ورزشگاه آمده بودند، گفت: فکر می‌کنم همه تمرکز هواداران، بازیکنان و کادر فنی روی بازی با السد است اما به هر حال جام حذفی هم مهم است. ما نیاز به حمایت هواداران داریم امیدوارم روز سه‌شنبه پرشور در ورزشگاه حضور داشته باشند.

هافبک پرسپولیس در مورد دیدار روز سه‌شنبه با السد گفت: چندین سال است تیمی از ایران نتوانسته فینال آسیا صعود کند و قهرمان شود. پرسپولیس در حال حاضر نیاز به حمایت دارد. خوشبختانه بین بازیکنان انگیزه صد در صدی وجود دارد.

وی در مورد اینکه چه حمایت‌هایی در حال حاضر نیاز دارید، گفت: به هر حال تیمی که در آستانه فینال قرار دارد نیاز به حمایت ملی دارد. هم کمک مالی صورت بگیرد و هم باشگاه حمایت کند. تیم ما در حال حاضر مشکلات فراوانی دارد.

نعمتی در مورد اینکه آیا پاداشی برای این بردها دریافت کرده‌اید یا خیر، گفت:‌ پاداش بازی با الدحیل را دریافت کردیم اما پاداش دیدار با السد را گفته‌اند بعد از مسابقه‌. وضعیت قراردادمان هم به شکلی  است که حدود 20 درصد دریافتی داشته‌ایم.

انتهای پیام/