به گزارش پارس نیوز، مهدی طارمی این روز‌ها شرایط خیلی خوبی در الغرافه و فوتبال قطر ندارد. او با انتقاداتی از سوی رسانه‌های قطری و حتی پیشکسوتان الغرافه مواجه شده است. در چنین شرایطی اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مهدی طارمی تمایل دارد به پرسپولیس برگردد و گویا پیغام‌هایی نیز از طریق بزرگان تیم داده است. 


همان‌طور که می‌دانید این تمایل به بازگشت با واکنش منفی هواداران پرسپولیس روبه‌رو شد. طرفدارانی که نمی‌توانند محرومیت پرسپولیس توسط مهدی طارمی و تنها گذاشتن این تیم توسط ستاره بوشهری را فراموش کنند. 


در همین راستا شنیدیم یک باشگاه پولدار ایرانی که ستاره‌های سرشناسی هم جذب کرده سیگنال‌هایی به مهدی طارمی داده است. این تیم متمول و پرطرفدار می‌خواهد با جذب این مهاجم ملی‌پوش حضور قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده داشته باشد. جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید مهدی طارمی بلافاصله به این پیشنهاد پاسخ منفی داده و گفته: «می‌خواهم به اروپا بروم!»


مهدی طارمی در حال حاضر یکی از بازیکنان اصلی و کلیدی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی است. بازیکنی که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم در ترکیب اصلی تیم کشورمان به میدان رفت و پیش‌بینی می‌شود در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا هم فیکس باشد. 


ستاره بوشهری گرچه در فوتبال قطر به هدف فنی خود نرسید، اما به شدت امیدوار است به لطف درخشش در جام ملت‌های امارات توجه تیم‌های اروپایی را به خود جلب کرده و به آرزوی دیرینه اش برای بازی در قاره سبز برسد. 


مهدی طارمی خوب می‌داند حضورش در فوتبال ایران و بازی در تیمی غیر از پرسپولیس می‌تواند تبعات فراوانی برای او داشته باشد. هواداران پرسپولیس هنوز نتوانسته‌اند آقای گل سابق خود را ببخشند و چنانچه طارمی در تیمی دیگر و به عنوان رقیب جلوی این تیم قرار بگیرد تصورش را بکنید چه اتفاقی خواهد افتاد. بنابر این به مهدی طارمی باید حق داد که پیشنهاد تیم متمول و پولدار کشورمان را رد کند. به نظر شما این‌طور نیست؟!