به گزارش پارس نیوز،  ورود حدود دویست زن به ورزشگاهها پرونده ورود زنان به ورزشگاه را وارد فاز جدیدی کرد.

از روز قبل واکنش هایی به این موضوع وجود صورت گرفته که حکایت از این دارد که گشایش های جدیدی در این زمینه اتفاق افتاده است. در پایان مسابقه ایران و بولیوی اظهارنظرهای مختلفی در جناح های مختلف سیاسی و گروهها و نهادها در زمینه ورود زنان به ورزشگاهها اتفاق افتاد. یکی از مهمترین این اظهارنظرها جملات دادستان کل کشور بود که از این گفت که این تخلف اگر تکرار شود با خاطیان برخورد می شود. 

در حالی که بلافاصله گروهی از افراد سیاسی چه اصلاح طلب و اصولگرا واکنش هایی در این زمینه داشتند. برای مثال عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صداوسیما و فعال اصولگرا و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از این گفت که استدلال های دادستان کل کشور در زمینه ورود بانوان به ورزشگاهها منطبق با قوانین نیست و هیچ کدام از اشکالاتی که ایشان گفته درست نیست. 

سعید احدیان مدیرمسوول روزنامه خراسان و از فعالان سیاسی نیز به این جمله واکنش نشان داد و از سمت دیگر معصومه ابتکار و علی مطهری واکنش هایی به این گفته های دادستان کل کشور داشتند. 

به نظر می رسد یک چالش گفتمانی در زمینه ورود زنان به ورزشگاه‌ها شکل گرفته که می تواند منجر به گشایش های جدیدی در این زمینه شود.