به گزارش پارس نیوز، 

جعفر مرادی در گفتگو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرایط این روزهایش گفت: متاسفانه شرایط آن چنان که باید بر وفق مراد نیست و هیچ چیز برای من نسبت به قبل تغییر نکرده است‌. همچنان به تنهایی و بدون حمایت حامی مالی و فدراسیون عازم مسابقات مختلف می شوم و با این استطاعت مالی ضعیف مجبورم هر ماه از این کشور به کشور دیگر بروم و  در مسابقات شان شرکت کنم تا جایزه بگیرم.

او در مورد اینکه شنیده می شود دیگر تمایلی برای حضور در رشته دوومیدانی ندارد، افزود: بله من تصمیمم را در این رابطه گرفته ام و منتظرم تا ببینم شرایط چگونه پیش می رود. چه باید بگویم؟ نه مسئولان وزارت ورزش و نه مسئولان فدراسیون هیچ اهمیتی برایم قائل نیستند و به نوعی خودشان را به نشنیدن زده اند. با این بی حرمتی ها چه دلیلی دارد که بخواهم وقتم را در این رشته بی ارزش به بطالت بگذرانم. هفته پیش هم تیمور غیاثی که تا پیش از المپیک ریو منتقد سر سخت کیهانی بود، پس از دریافت پیشنهادی جالب توجه به یک باره تغییر موضع داد بدون هیچ دلیلی آمد علیه من حرف زد.

مرادی در مورد اینکه چرا به فدراسیون نمی‌رود تا کدورت هایش را از بین ببرد، پاسخ داد: من تمایل به انجام این کار دارم اما آقایان به اصطلاح فدراسیون نشین خودشان را بالاتر از ما می‌بینند و عنوان می کنند وقتی برای دیدار با من ندارند. به هر حال آنها باید بدانند اگر ما ورزشکاران نباشیم، فدراسیونی هم وجود نخواهد داشت. معتقدم فدراسیون بین ورزشکاران تبعیض قائل می شود و از هر کسی که بخواهد حمایت می کند و از کسی هم که خوشش نیاید او را به حال خودش رها می کند.

رکورد دار دوی نیمه ماراتن کشورمان درباره مبالغ بسته شده در لیگ دوومیدانی هم گفت: به نظرم برگزاری لیگ دوومیدانی صوری است چرا که تنها می خواهند آن را به سرانجام برسانند. لیگی که نتواند از لحاظ مالی ورزشکاران را تامین کند دو زار بدرد نمی خورد و بهتر است آقایان در آن را تخته کنند و بیهوده وقت کسی را نگیرند. برایم خیلی جالب بود پیش از شروع لیگ آقایان خیلی پُز می دادند که می خواهند شرایطی را فراهم کنند تا تمام ملی پوشان در آن حضور یابند اما دیدید که این اتفاق رخ نداد. مبالغ پیشنهادی به ورزشکاران شرم آور است و شک نداشته باشید کسی حاضر نمی شود با این قراردادها در لیگ مسابقه بدهد.


انتهای پیام/