به گزارش پارس نیوز، 

سید سیروس پورموسوی بیان کرد: اکنون پس از جدایی از فولاد خوزستان درحال استراحت هستم و مشخص نیست شرایط به گونه ای پیش می رود که در نیم فصل به تیمی بپیوندم یا خیر. تاکنون با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده ام و صحبت هایی که مبنی بر مذاکره من با صنعت نفت آبادان دروغ و شایعه است. این تیم نتایج خوبی تا کنون کسب کرده است.

او افزود: هنوز من را دعوت نکرده اند که برای تسویه حساب به باشگاه فولاد بروم و تاحدودی هم به آنها حق می دهم که تماس نگرفته باشند، زیرا در صدد پیدا کردن سرمربی بودند و اکنون هم سرمربی آنها مشخص شده و فکر نمی کنم اکنون درگیری ذهنی داشته باشند. زمانیکه به تیم فولاد خوزستان آمدم، انتخاب هایی که برای بازیکنان و مربی داشتم، خدا را شکر جواب داد و به کار مجموعه فولاد آمد و دستیار ما ( ایلی استان ) را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. بازیکنان هم درحال بازی کردن هستند و آرزو می کنم تا فولاد موفق شود، زیرا من خودم را جزء این مجموعه می دانم و برای این باشگاه آرزوی موفقیت می کنم.

پورموسوی ادامه داد: مصدومان فولاد رسیده اند و مطمئن باشید شرایط این تیم بهتر خواهد شد. پس از هفته ششم که از فولاد جدا شدم، مربیان جدید هم نیاز به زمان دارند تا در کنار تیم شرایط آرمانی را پیدا کنند و می خواهد تا تفکراتش را در تیم پیاده کند و به همین دلیل زمان می برد تا این اتفاق رخ دهد.

سرمربی سابق فولاد خوزستان در رابطه به اینکه چه تیمی شایسته قهرمانی در لیگ است، اظهار کرد: سپاهان تیم کاملی است و استقلال و پرسپولیس هم جزء مدعیان قهرمانی هستند. استقلال هم تحت فشار بود و هفته به هفته بهتر خواهد شد.یکی از تیم های سپاهان و پرسپولیس جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر خواهد برد.

وی در مورد تیم ملی فوتبال هم خاطرنشان کرد: این تیم همان تیم جام جهانی است که تجربه بالایی دارد و بازی های بین المللی خوبی برگزار کرده است و انتظار داریم تا در آسیا به مقام قهرمانی برسیم.کشورهایی که برنامه های بلند مدت دارند از این جام جهانی تا جام جهانی بعدی از بازیکنان جوان استفاده کنند تا با تجربه شوند و ما در ایران هیچ وقت برنامه بلند مدت برای هیچ کدام از رده هایمان نداشته ایم، زیرا هیچ کدام از مدیران مان دنبال برنامه بلند مدت نبودند و دلیل آن هم مشخص است و به همین دلیل برنامه بلند مدت در ایران جواب نمی دهد.

مربی سابق قهرمان لیگ درباره اخراج 6 هفته ای اش از فولاد گفت: وقتی ایلی استان را به عنوان سرمربی فولاد خوزستان انتخاب کردند، مشخص شد که پورموسوی در انتخاب مربی و یا بازیکن احساسی تصمیم نگرفته و کاملا فنی بود. اگر قرار بود من را بردارند، باید شرایط بهتری همراه می شد و تصمیمی عجولانه بود، زیرا از قبل برنامه ریزی هایشان را انجام نداده بودند و تصمیم گرفتند تا استان را سرمربی کنند. من با لیدرهای فولاد مشکلی نداشتم و تنها تعدادی هوادار فولاد که 1-2 سال طرفدار این تیم شده بودند با من اختلاف داشتند.

پورموسوی در پایان گفت: من مشکلی با لیدرها و کمک هایم نداشتم و مشکل اصلی با خودشان بود. اگر قراردادم را تسویه کنم، صحبت هایی دارم که قطعا بازگو می کنم. قراردادم با باشگاه فولاد 480 میلیون تومان بود و به همین دلیل اخراجم کردند.


انتهای پیام/