به گزارش پارس نیوز، 

اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس، درباره برگزاری اردو‌های تیم ملی بوکس بزرگسالان بیان کرد: مرحله دوم اردو تیم ملی از جمعه ۲۷ مهرماه جاری در مجموع ورزشی انقلاب آغاز خواهد شد. قرار بود اواخر مهر ماه یک اردو مشترک با تیم ملی کشور تایلند در ایران داشته باشیم که لحظات آخر تایلند این اردو را لغو کرد. متاسفانه، چون تایلند تا آخرین لحظه قرار بود در ایران حضور داشته باشد، ما تیم جایگزینی را برای اردوی مشترک به ایران دعوت نکردیم.

او گفت: اولین تورنمنتی که پیش رو داریم ۱۰ آذرماه قهرمانی کشور در ایران را پیش رو خواهیم داشت. در این رقابت همه‌ی بوکسور‌های کشور شرکت می‌کنند. با یک وقفه پس از قهرمانی کشور، اردو‌های تیم ملی را دوباره آغاز خواهیم کرد. اواسط بهمن ماه تیم ملی بوکس به تورنمت مجارستان اعزام می‌شود. اگر در قهرمانی کشور بازیکنی از تیم ملی نتیجه قابل قبول دریافت نکند و در عوض پدیده‌ای در لیگ وجود داشته باشد، بازیکنان خو را جایگزین خواهیم کرد.

احدی افزود: در مرحله اول اردو تیم ملی متاسفانه از نظر کیفیت کمی و آمادگی جسمانی پایین بود و علت آن بود که پس از بازی‌های آسیایی انرژی بازیکنان تحلیل رفته بود. در دو اردوی اول بر روی آمادگی جسمانی و قلبی و عروقی کار خواهیم کرد تا به شرایط خوب برسند.