به گزارش پارس نیوز، تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا دوشنبه شب در لیگ ملت‌های اروپا سه بر دو مغلوب انگلیس شد. لاروخا در حالی این شکست را پذیرفت که در نیمه نخست با سه گل از حریفش عقب افتاده بود و در لحظات پایانی بازی توانست نتیجه‌ را دو بر سه کند. لوییس انریکه پس از بازی گفت‌: در نیمه نخست تیم‌ حریف بارها از ما پیشی گرفت. گل نخست ما را کشت. اشتباه‌های فردی زیادی داشتیم. آن‌ها بهتر بازی کردند. این موضوع  نشان دهنده این است که گروه سختی داریم. برای صعود از گروه همه چیز به خودمان بستگی دارد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا در ادامه‌ اظهار کرد: بهترین شب ما نبود. متاسفانه نتوانستیم در حضور هواداران‌مان پیروز شویم. تصور نمی‌کردیم این چنین به دردسر بیافتیم. حریف ما را تحت فشار قرار داد و ضد حملات زیادی داشت. گل آن‌ها مانند یک سم برای ما بود.

سرمربی اسپانیایی افزود: نکته مثبت در نیمه دوم اتفاق افتاد. ما بهتر شدیم و فرصت‌های برای جبران نتیجه‌ داشتیم. با این حال خوش شانس نبودیم. خوشحال هستم که برای جبران یک بازی پیش رو داریم. من یک سرمربی متخصص هستم. شخصیت دارم و آماده هر جشنی هستم.

انریکه در مورد انگلیس گفت‌: آن‌ها خیلی مقابل ما دفاع کردند و در ضد حملات فوق‌العاده‌ بودند، چون بازیکنانی در سطح  جهانی در اختیار دارند.  حریف در سه ضد حمله توانست سه بار دروازه‌مان را باز کند.

در صحنه‌ای از نیمه دوم دروازه‌بان انگلیس به روی بازیکن اسپانیا خطا کرد، با این حال داور اعتقادی به پنالتی‌ نداشت. سرمربی لاروخا در این باره اظهار کرد: نمی‌خواهم در مورد داوری صحبتی کنم. آن‌ها کار سختی دارند و باید تصمیمات‌شان را پذیرفت.