به گزارش پارس نیوز، 

امین قاسمی نژاد درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پدیده مشهد برای دیدار با فولاد خوزستان در هفته نهم لیگ برتر بیان کرد: بازی مان با فولاد در جام حذفی خیلی سخت بود که با تلاش بازیکنان توانستیم حریف را شکست دهیم. در این مدت هم تمرینات و ریکاوری خوبی انجام دادیم. با وجود اینکه شرایط روحی و روانی تیم به دلیل صدرنشینی در لیگ برتر و صعود به یک چهارم نهایی جام حذفی خوب است اما مشکلات مالی تیم پدیده تاکنون حل نشده است.

او ادامه داد: مشکلات مالی روی اعصاب بازیکنان پدیده تا حدی تاثیرگذاشته است چراکه تمام حرف هایی که مسئولان می زنند برعکسش را عمل می کنند. فولاد تیم خوبی است و شرایط سختی در این بازی داریم. انشالله بتوانیم برای کسب ۳ امتیاز این بازی با تمام قوا به زمین برویم.

قاسمی نژاد تصریح کرد: باید از امتیاز میزبانی خود مقابل فولاد و حمایت تماشاگرانی که برای تشویق پدیده به ورزشگاه می آیند استفاده کنیم. بی شک بهتر از بازی جام حدفی ظاهر می شویم.در دیدار سخت با فولاد هیچ چیز از پیش تعیین شده نیست.

مهاجم پدیده درباره جلسات بازیکنان و مسئولان این باشگاه با شهردار مشهد برای رفع مشکلات مالی و کمبود امکانات شاگردان یحیی گل محمدی گفت: همانگونه که می دانید شرایط ما خیلی سخت است. پیش از بازی جام حذفی هم اعتصاب کرده بودیم اما طبق تماسی که شهردار مشهد با یحیی گل محمدی داشت از او درخواست کرد تیم را تمرین دهد و با تمام قوا جلو بیاید. او به سرمربی پدیده گفت پشت تیم است و تا قبل از بازی با فولاد هم ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت می شود اما یک روز پیش از بازی پنج درصد به حساب تمام بازیکنان واریز کردند.

او افزود: با وجود اینکه قرار بود در تعطیلات لیگ برتر ۱۰ درصد از پول بازیکنان پدیده پرداخت شود اما خبری نشد. همه فقط قول می دهند اما برای کمک به پدیده هیچ خبری در شهر نیست. انتظاری به عنوان مسئول شرکت "پدیده مادر" فقط می خواهد سالیانه چندین میلیارد برای مطرح شدن نام این شرکت در لیگ برتر هزینه کند اما به تیم هیچ کمکی نمی کند. شرایطمان سخت است. کیفیت زمین تمرینی تیم پدیده روز به روز بدتر می شود و امکاناتمان خیلی کم است.

قاسمی نژاد ادامه داد: خدا دل هواداران و بازیکنان پدیده را دیده است که اکنون صدرجدول هستیم. هیچکس از تیم حمایت نمی کند. نمی دانم شرکت پدیده مادر چه سیاستی دارد که به تیم کمک نمی کند. زمانیکه این شرکت دچار مشکلات مالی شد همین تیم نامش را نگه داشت. وقتی بازی های لیگ برتر برگزار می شود دور تا دور زمین تبلیغات پدیده را می بینید اما یک هزار تومانی به تیم کمک نشده است.

هافبک تیم پدیده مشهد گفت: فولاد حریف سرسختی است اما می خواهیم‌ با برتری مقابل این تیم صدرنشینی لیگ را حفظ کنیم.

قاسمی نژاد درباره قضاوت ضعیف داور دیدار جام حذفی فولاد و پدیده گفت: داوری در بیشتر بازی ها مشکل دارد اما با این وجود توانستیم بازی باخته را برگردانیم. برهمین اساس می خواهیم تمام بازی هایمان روی روال و هدفمند باشد و با ارائه یک بازی هدفمند مقابل فولاد هم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

هافبک تیم پدیده درباره مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت: باشگاه مشکلات خودش را دارد و وضعیت تیم تغییری نکرده است. شهردار تنها برای اینکه فعالیت های تیم تعطیل نشود قول هایی داده است اما نمی دانیم آخر این ماجرا به کجا ختم می شود. بی شک این روند به تیم لطمه می زند و تمرکز بازیکنان از بین می رود.

قاسمی نژاد درباره کیفیت پایین زمین‌تمرین تیم پدیده گفت: امکانات مشهد همین است و زمین تمرین دیگری نداریم. اگر هم زمینی وجود داشته باشد به تیم پدیده نمی دهند. با سرد شدن هوا کیفیت زمین پایین تر می آید و امیدواریم به کیفیت آن رسیدگی کنند چراکه با ادامه این روند سطح تمرین تیم هم افت می کند.


انتهای پیام/