به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته های اخیر اتفاقات خاصی را تجربه کرده است، از تغییر سرمربی گرفته تا اوضاع نه چندان خوب در لیگ و حذف در جام حذفی.

 

اما در کنار اینگونه مسائل که به نوعی به بحث های فنی مربوط می شود، فولادی ها با مصدومیت چند بازیکن خود نیز دست و پنجه نرم می کنند. مهم ترین مصدوم تیم فولاد سروش رفیعی است. این ستاره که پس از بازگشت از قطر و به دلیل مشکلات نقل و انتقالاتی پرسپولیس، با فولاد قرارداد بست تا نیم فصل نخست را در اهواز سپری کند، بعد از هفته ششم و تعطیلی لیگ به قطر رفت تا به وضعیت آسیب دیدگی کهنه اش رسیدگی کند. او مدتی بعد به اهواز برگشت ولی هنوز نتوانسته برای فولاد بازی کند. شرایط مصدومیت او تا حدود زیادی بهتر شده و برای بازی در اختیار کادر فنی قرار داده شده است ولی ایلی استان رومانیایی هنوز او را در کنار بقیه بازیکنان قرار نداده است.

 

رفیعی به تازگی فیزیوتراپی را با دستور مربیان شروع کرده و صبح ها به این کار مشغول است. عصرها هم که تمرینات تیم برگزار می شود، در کنار سایر آسیب دیده ها با یک مربی کارهای تمرینی را انجام می دهد. به نظر می رسد با بهبودی کامل از نظر مصدومیت، او شرایط بدنی مناسب را هم تا دیدار هفته نهم لیگ مقابل پدیده که اواخر مهر ماه برگزار می شود، به دست خواهد آورد.

 

 اما یک نکته مهم دیگر که پیرامون سروش وجود دارد، بحث اختلافی است که میان باشگاه و او پیش آمده است. بعد از اینکه او از قطر به ایران بازگشت، مسئولان باشگاه بابت غیبت طولانی مدتش ناراحت بودند. این مدت دور بودن از تیم و تمرینات چندان از سوی باشگاه موجه نبود و مدیران فولاد از رفیعی نپذیرفتند. به همین دلیل حتی اخباری مبنی بر تمایل باشگاه خوزستانی به قطع همکاری با این بازیکن شنیده شد ولی سرمربی خارجی فولاد گفت که همه بازیکنانش را تا پایان نیم فصل نگه خواهد داشت و تغییرات احتمالی از آن زمان به بعد شکل می گیرد.

 

حالا به نظر می رسد جلساتی در باشگاه فولاد بین مسئولان مربوطه و مدیریت با سروش رفیعی برگزار شود تا سوتفاهم پیش آمده با گفتگو بین طرفین حل شود و مشکل بزرگی به وجود نیاید. رفیعی می تواند 7 بازی دیگر هم برای فولاد بازی کند و این موضوع برای ایلی استان که تاکید فراوانی به بازی تیمش روی زمین و پاسکاری بازیکنان دارد، می تواند نکته ارزشمندی باشد که یک هافبک تکنیکی و توانمند در بازی روی زمین، در میانه میدان برای تیمش نقش آفرینی کند.