به گزارش پارس نیوز، 

زلاتکو کرانچار در خصوص خبری که درباره او منتشر شده و در این خبر عنوان شده که کرانچار زمین کمپ تیم‌های ملی را رد کرده است، گفت: باید بگویم چنین مسئله‌ای صحت ندارد و من این موضوع را قویاً تکذیب می‌کنم. همه اردوهای ما حتی زمانی که قرار بود از ۱۲۰ نفر تست بگیریم در زمین شماره یک آکادمی انجام شد و تا جایی که به زمین و شرایط آن مربوط می‌شود باید بگویم که زمین کمپ تیم‌های ملی عالی و فوق‌العاده است و من حتی تعجب کردم که چرا تیم ملی بزرگسالان در این زمین تمرین نمی‌کند. 

وی ادامه داد:‌ همین الان اگر اجازه بدهند ما تمرینات‌مان را در زمین شماره یک کمپ برگزار می‌کنیم اما به ما گفته شده که قرار است تیم ملی بزرگسالان در این زمین تمرین کند و از آنجایی که تیم ملی بزرگسالان در اولویت است ما در این زمین تمرین نکردیم چرا که به ما گفته شد تیم ملی بزرگسالان در راه آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا در این زمین تمرین می‌کند.

سرمربی تیم امید کشورمان در ادامه صحبت‌هایش با خبرگزاری فارس افزود:‌ آنچه در یک رسانه در خصوص ناراحتی من از کمپ تیم‌های ملی نوشته شده کذب محض است و این صحبت‌های من پاسخی به این مسائل به شمار می‌رود. ما الان تمرینات‌مان را به زمین شماره یک ورزشگاه کارگران بردیم که زمین خوبی دارد هرچند که ما از زمین آکادمی راضی بودیم و شرایط آنجا عالی است اما امروز صحبتی که انجام دادیم در خصوص این بود که زمین شماره ۲ ورزشگاه کارگران شرایط مناسبی ندارد و از آن راضی نیستیم. در همین خصوص قرار شد زمین بهتری فراهم کنند اما باز هم تکرار می‌کنم که اصلاً و ابداً از زمین آکادمی ناراضی نیستم و متأسفم که نمی‌توانیم تمرینات‌مان را آنجا برگزار کنیم. آنجا مثل خانه ما است اما به نظر من یک نفر می‌خواسته همه چیز را معکوس جلوه دهد.

انتهای پیام/