به گزارش پارس نیوز، برانکو ایوانکوویچ از پیروزی شاگردانش در قطر به وجود آمده است. او در مصاحبه ای به نکته های این بازی و البته دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی اشاره کرد. بخش های مهم حرف های سرمربی پرسپولیس را بخوانید؛


*به بازیکنانمان اعتماد و اعتقاد داشتیم و می‌دانستیم که می‌توانیم نتیجه بگیریم اما بازیکنان نباید در باد این نتیجه بمانند. البته سخت است که بخواهیم هیجان آن‌ها را بعد از این برد کنترل کنیم.ما نیمه اول این بازی را با برد پشت سر گذاشتیم اما هنوز نیمه دوم این بازی باقی مانده که بازی به مراتب سخت‌تری نسبت به بازی در دوحه است و بازیکنان باید با تمرکز بالا وارد بازی برگشت شوند.بعد از بازی با الدحیل که در قطر با یک گل باختیم هم گفتم که این نتیجه غیر قابل جبران نیست و الان هم می‌گویم باید مراقب بازی در تهران باشیم چون کار تمام نشده است. ما باید از نتیجه‌ای که گرفتیم دفاع کنیم.


*ایرانی‌ها بسیار مردم با احساسی هستند و باشگاه‌شان را خیلی دوست دارند و این بلندپروازی‌ها برای‌شان عادی است اما وظیفه ما همین است که این احساسات را کنترل کنیم. ما باید روی زمین و روی پاهای خودمان باشیم و نباید روی هوا باشیم.


*در صحنه پنالتی، داور باید دروازه‌بان السد را اخراج می‌کرد. من خیلی بابت همین موضوع عصبانی بودم. او حتی علاوه بر ۶ دقیقه، حدود یک دقیقه و ۳۰ ثانیه وقت بیشتری هم گرفت. مهم‌ترین موضوع اما این است که هم مقابل حریف قدری بازی کردیم و هم اینکه مقابل داور برنده شدیم. بازیکنان نشان دادند که نظم و تمرکز بالایی دارند. بازیکنانم توانایی فیزیکی و ذهنی خودشان را نشان دادند.


*ما نشان دادیم می‌توانیم قهرمان آسیا شویم. با همه محدودیت‌هایی که هست می‌توانیم موفق باشیم.