به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از محرومیت از 2 پنجره نقل  و انتقلاتی از سوی فیفا ، مدت هاست بازیکنی را جذب نکرده و همچنین بسیاری از بازیکنان مطرح خود همچون  وحید امیری و فرشاد احمد زاده را نیز از دست داده است و با این اوصاف باید با ترکیبی تکراری  و شناخته شده برابر حریفان داخلی خارجی خود قرار گیرد.

گفتنی است تیم پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم پرسپولیس تهران مجبور شد تا با خطاهای بسیار و تکل های متوالی بالای خود تیم قطری را متوقف کرده و مسیر صعود خود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را هموار سازد.

در آن دیدار کمال کامیابی نیا و محمد انصاری با دریافت کارت زرد از داور ،2کارته شدند و همچنین برانکو ایووانکویچ نیز با دریافت اخطار از هدایت تیمش از نیمکت محروم شد.همچنین در صورتی که بشار رسن ، علی علیپور و شجاع خلیل زاده کارتی را دریافت کنند ، دیدار برگشت تیمشان برابر تیم السد قطر در ورزشگاه آزادی را از دست خواهند داد.

3 بازیکن پرسپولیس در آستانه محرومیت/خطا گریبان گیر اصلی یاران برانکو

در صورتی که این روند در دیدار های نیمه نهایی و فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از سوی بازیکنان پرسپولیس ادامه داشته باشد ، بی شک این مشکل گریبان آن ها را در مصاف با تیم های میلیون دلاری چینی و ژاپنی و یا تیمی همانند السد که از بازیکنانی همچون ژاوی و گابی بهره می برد، خواهد گرفت.

طبق آمار نیز تیم پرسپولیس با 20 تکل و 16.7 خطا در هر دیدار جزو خشن ترین تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا است.


انتهای پیام.