به گزارش پارس نیوز، 

تیم فوتبال استقلال خوزستان درحالی باید در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف ذوب آهن اصفهان برود که تمرینات شاگردان یزدی پس از ۲ روز استراحت، از امروز (شنبه) در اهواز پیگیری می‌شود.

استقلالی‌ها پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل شاهین انزلی و صعود از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با صلاحدید کادرفنی ۲ روز استراحت کردند و تمرینات شان برای دیدار با ذوب آهن اصفهان از امروز (شنبه) آغاز خواهد شد.

مسئولان استقلال خوزستان بعد از پیروزی مقابل شاهین انزلی و صعود به جمع ۱۶ تیم برتر به اعضای تیم پاداش ندادند، اما درصدد هستند تا با موافقت مالک باشگاه و ... پیش از دیدار هفته آینده با شاگردان نمازی این کار را انجام دهند تا بازیکنان و کادرفنی شارژ روحی شوند.

با نظر مثبت کادرفنی تیم استقلال خوزستان، قرار است بازیکنان این تیم در چارچوب دیدار تدارکاتی، روز دوشنبه به مصاف اروند خرمشهر در لیگ دسته اول فوتبال ایران (لیگ آزادگان) بروند.

یعقوب پیری، سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تایید این خبر بیان کرد: تیم از امروز (دوشنبه) برای دیدار با ذوب آهن اصفهان تمریناتش را آغاز می‌کند و قرار است، دوشنبه هم به احتمال زیاد در بازی تدارکاتی به مصاف اروند خرمشهر برویم.

پیری درباره وضعیت دلفی خاطرنشان کرد: یونس هم درصدد انجام کار‌های اداری و گرفتن روادید است تا برای عقد قرارداد راهی هلند شود. پس از پیروزی مقابل شاهین انزلی به اعضای تیم پاداش ندادیم، اما به احتمال زیاد پیش از دیدار هفته آینده با شاگردان نمازی این کار را انجام دهیم تا بازیکنان و کادرفنی شارژ روحی شوند.

سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در پایان گفت: تا پایان هفته در اهواز تمرین می‌کنیم و سپس برای بازی با ذوب آهن آماده خواهیم شد.

دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان، شنبه هفته آینده (۳۱ شهریور) و از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه غدیر برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/